Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Акумуляторні перфоратори DeWalt

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купуючи акумуляторний перфоратор DeWalt

ви отримуєте бренд, якому довіряєте, за привабливою ціною. У нашому асортименті акумуляторних перфораторів DeWalt є підходящі інструменти для вашої роботи.

Акумуляторний перфоратор DeWALT є ідеальним інструментом для свердління твердих матеріалів далеко від підключення до мережі. Акумуляторний перфоратор має достатню потужність для роботи з такими твердими матеріалами як бетон, камінь, цегла іншими. Сила удару створюється завдяки тому, що інструмент може працювати лінійно. Лише кілька років тому генерувати таку енергію можна було лише за допомогою мережевої електрики. Акумуляторний ударний перфоратор DeWALT має таку потужність і повністю бездротовий, тому ви можете спокійно виконувати роботу будь-де. Просто замовте акумуляторний перфоратор DeWALT онлайн та отримайте безкоштовну доставку та 4-річну гарантію.

Працюйте з акумуляторним перфоратором DeWALT без особливих зусиль

Акумуляторний перфоратор DeWALT є ручним інструментом з електричним приводом і вбудованим ударним механізмом. Ударний механізм зазвичай складається з трьох компонентів: провідного підшипника, поршня та ударника. Бойок також має гумове ущільнення для захисту внутрішньої частини автомата від пилу та бруду. Крім того, ударник також служить утримувачем інструменту для використання таких інструментів як долото.

На відміну від аналогічних груп інструментів – мобільне рішення:

1. Різниця в двигуні
Серед перфораторів DeWALT акумуляторний інструмент відрізняється джерелом енергії акумулятором від електричного перфоратора з провідним підключенням живлення. Хоча ці машини мобільні, вони також важчі, ніж аналогічні мережеві перфоратори через акумулятор. Інші приводи працюють на основі гідравліки чи пневматики.

2. Відмінності у силі
На відміну від ударного дриля сила удару залежить від контактного тиску. Завдяки підйомному руху інструмент втягується в матеріал, що обробляється. Тому працювати з ним можна комфортно та без особливих зусиль. На відміну від ударного дриля акумуляторний перфоратор характеризується нижчою частотою ударів за більш високої енергії удару.

3. Напруга, ємність акумулятора
Вказана напруга для акумуляторного перфоратора відноситься до батареї і виражається у вольтах (В). Місткість акумулятора вказується в Ач, що означає ампер-годину і є одиницею доступного електричного заряду.

Що стосується потужності, яка вказується у ватах (Вт) для перфораторів, акумуляторні перфоратори знаходяться в нижчому діапазоні потужності від 500 до 1200 ват і тому призначені для легких та середніх робіт.

Детально про переваги та сфери застосування акумуляторних перфораторів DeWalt

Торгова марка DeWalt вибрала назву "комбіновані перфоратори" для своїх акумуляторних моделей. Це особливо потужні акумулятори з додатковою ударною функцією для свердління твердих і дуже твердих матеріалів, таких як бетон або природний камінь. Таким чином, комбіновані перфоратори DeWalt підходять для свердління дерева та металу, а також каменю та бетону. Крім того, максимальна глибина свердління, яка може бути досягнута, зазвичай дещо вища, ніж у акумуляторних дрилів, залежно від матеріалу. Функція загвинчування, яка робить акумуляторний дриль-шуруповерт таким гнучким і модульним, відсутня в акумуляторному комбінованому перфораторі DeWalt і замінена функцією удару.

Акумуляторні перфоратори або комбіновані перфоратори DeWalt працюють виключно від потужних акумуляторів на 18 В, що є стандартом для акумуляторних інструментів цього типу від більшості інших виробників. Причиною цього є величезна потужність, необхідна для свердління в таких матеріалах, як бетон або природний камінь, що може бути досягнуто тільки при використанні максимальної потужності, навіть з функцією удару, що підтримує всіх акумуляторних інструментів. Це також пов'язане з відсутністю ще більш важких акумуляторних перфораторів, які можна знайти в моделях з живленням від мережі з відбійними молотками і т.п.

Акумуляторний перфоратор DeWalt - це, зрештою, електроінструмент, який спеціалізується на свердлінні і, отже, менш універсальний, ніж акумуляторний дриль-шуруповерт. Як звичайно зі спеціалізованими інструментами, цей тип електроінструменту пропонує особливо хороші результати та можливості у своїй галузі. На додаток до глибших отворів, можливість свердління в бетоні або натуральному камені - це те, що акумуляторний дриль не зможе зробити таким чином.

Вгору