Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Коронки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Коронки
Корончасті свердла використовуються для свердління колонкових отворів у різних будівельних матеріалах. Ми пропонуємо коронки практично будь-якого діаметра, довжини та типу, адаптовані до кожного типу абразивного матеріалу.
Навіщо використовуються коронки?
Корончасті свердла спеціально розроблені для вирізування точних круглих отворів у більшості будівельних матеріалів, таких як цегла, камінь, бетон та кладка. Алмазне корончасте свердло, виготовлене зі сталі, буває різної довжини і має зуби різного розміру в залежності від матеріалу та вимог до різання. З порожнім центром обрізаний матеріал залишиться всередині і може бути видалений вручну після вимкнення електроінструменту, залишаючи ідеальне коло на обрізаному матеріалі.
Алмазні коронки, що широко застосовуються.
Алмазні коронки використовуються для свердління отворів у твердих та м'яких матеріалах зі сталевою арматурою або без неї, таких як твердий та залізобетон, попередньо напружений бетон, асфальт, цегла, блок, камінь для кондиціювання повітря, водопровід, газові форсунки, електричні перемикачі у стінах та підлогах . Алмазні коронки розроблені для швидкого свердління та максимального терміну служби без пошкодження стінок.
Як правильно свердлити?
• Використовуйте стійку для свердління, щоб надійно спрямувати свердло в твердий матеріал.
• Виберіть потрібну швидкість буріння для потрібного матеріалу, встановивши відповідну передачу на буровій установці.
• Якщо не знаєте, чи сильно армований бетон, починайте свердління трохи повільніше та обережніше.
• Переконайтеся, що всі компоненти надійно закріплені, щоб уникнути вібрацій, які можуть пошкодити свердло та навіть саму бурову установку.
• Підтримуйте бурову установку в хорошому стані та використовуйте лише перевірені, заточені свердла.
• Подбайте про безпеку та гігієну праці.
Коронки - що ще варто знати?
Зверніть увагу, що діамантове буріння - це не звичайне буріння. Бурові установки часто являють собою машини з дуже високим моментом, що крутить. У разі свердління отворів невеликого діаметру, до 50 мм – можна свердлити «вручну», але при свердлінні великих отворів це не рекомендується. Комплект із потужної бурової установки та корончастого свердла більшого діаметру (більше 50 мм) – це значна вага, і навіть якщо працівник зможе підняти його та приступити до роботи, пам'ятайте, що висока потужність пристрою та жорсткість матеріалу може призвести до небезпечних ситуацій, яких ми нікому не бажаємо.

Вгору