Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Маски для зварювання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити в Україні маски для зварювання

Зварювання - одна із складних та потенційно небезпечних робіт у промисловому секторі, тому необхідно вживати захисних заходів для забезпечення безпеки того, хто виконує зварювальні роботи на будь-якому рівні, від новачка до професіонала. Зварювальна маска є обов'язковою з точки зору самозбереження, коли йдеться про захист зору, шкіри та волосся зварювальника від впливу світла, іскри, бризки гарячого металу та УФ/ІЧ випромінювання.

Одним із найважливіших елементів обладнання при зварюванні є зварювальний шолом

Маска зварювальника виконує кілька функцій, пов'язаних із охороною здоров'я та безпекою під час процесу зварювання. Правильний шолом забезпечує повний захист від літаючих предметів до сліпучих вогнів.

Пасивне проти автоматичного затемнення

Маска з пасивними лінзами має фіксоване затемнення, одягається в піднятому положенні, тоді як електрод, пістолет або ліхтарик перебувають у положенні готовності. Швидко кивнувши оператор може перевернути шолом, перш ніж запалювати дугу. Оператору, який нечасто займається зварюванням, може бути складно встановити та утримувати електрод під час встановлення шолома на місце.

Шоломи з автоматичним затемненням дозволяють носити їх під час встановлення електрода, пістолета чи різака. Це відбувається через діапазон зниження відтінку, зазвичай до 3 або 4. Коли датчики виявляють дугу, лінза темніє. Це потенційно може покращити якість зварювання, оскільки перед початком зварювання не потрібне жодного руху.

Фіксований/змінний відтінок

На шоломах з автоматичним затемненням та фіксованим відтінком, коли виявляється дуга, шолом автоматично змінює один відтінок на інший, вибраний на диску керування. Якщо схильні зварювати те саме обладнання з тією ж кількістю ампер, цей варіант підійде для вас. Однак якщо є постійна зміна однієї роботи на іншу, хорошим рішенням може бути шолом змінного відтінку.

Зазвичай зварювальники не змінюють відтінок для різних підсилювачів, додатків та не знають точно, який відтінок їм слід використовувати (правильні відтінки див. у таблиці нижче). Не в курсі, який відтінок підходить? Дозвольте вибрати шолом за вас, виберіть модель, яка може визначати і автоматично вибирати правильний рівень відтінку.

Час реакції лінзи

При переході від налаштування зварного шва до фактичного зварювання враховуйте час реакції лінзи, в більшості випадків швидше – краще. Чим більше дуги запаліть протягом дня, тим більше оціните швидку швидкість. Деякі шоломи мають регульоване керування дисплеєм, що дозволяє лінзам залишатися темнішим після припинення дуги якийсь час. Це корисно при зварюванні з високою силою струму, оскільки розплавлений метал може, як і раніше, випромінювати шкідливі промені під час охолодження.

Оптична чіткість

Оптична чіткість визначає якість огляду, який ви отримуєте через шолом, не упускайте якість, коли справа доходить до зварювання!

Вона регулюється європейськими стандартами для зварювальної промисловості, стандарт відомий EN379. Рейтинги визначаються тестами, в яких вимірюється світлопропускання через картридж, а також світло від шарів картриджа. Відображаються у вигляді чисел, кожен з яких визначає аспект: оптичний клас (спотворення), розсіювання світла (розмите зображення), варіації світлопропускання (навіть відтінок) та кутова залежність. Рейтинги виставляються за шкалою від 1 до 3 у кожному класі. Оцінка 1 – ідеальна, а 3 – найгірша. Ідеальна оцінка чіткості – 1/1/1/1.

Радіус видимості

При виборі розміру перегляду шолома враховуйте довкілля. Більше розмір огляду, габаритніший за шолом і, можливо, важчий.

Кількість сенсорів

Зазвичай коливається від 2 до 4. Більше сенсорів краще покриття. Виконуєте зварювання у закритих зонах, сенсори можуть бути заблоковані, тому кількість має сенс.

Ще про що слід подумати

Джерело живлення – від батареї, акумулятора або сонячної батареї.

Комфорт – переконайтеся, що шолом добре сидить, має змінний головний убір. При носінні протягом тривалого часу слідкуйте за тим, щоб вага була мінімальною.

Привідний респіратор із очищенням повітря (PAPR) – перевірте можливість оновлення блоку свіжого повітря, якщо необхідно. PAPR - це шоломи, які подають назад у каску відфільтроване повітря, щоб зварювальник не вдихав зварювальний дим.

Якщо ми дали вам занадто багато інформації для роздумів, не соромтеся звертатися до нашої команди спеціалістів Інструмент Центру, ми допоможемо вибрати правильний зварювальний шолом.

Вгору