Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Будівельні віброрейки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Будівельні віброрейки

При обробці бетонних підлог, віброрейка виконує три робочі процеси в одному: укладання, стяжку та ущільнення. Це надзвичайно практично та зручно у використанні. Віброрейка - це будівельне обладнання, яке має забезпечувати ідеальну поверхню після затвердіння бетонної суміші. Застосовується для заливання бетонних підлог у промислових, комерційних, спортивних та житлових будинках.

Категорія будівельних віброрейок включає усі варіації машин, що вирівнюють профіль поверхні бетону. Тут ви знайдете машини для вирівнювання бетону, включаючи бетонні роликові стяжки, мокрі стяжки або стяжки з низьким рівнем затоплення. Вирівнювання - це абсолютно окремий етап обробки бетону, на якому ви наносите остаточну текстуру, візерунок або зовнішній вигляд на бетонну підлогу, стільницю стіни і т.д.

Різновиди вібруючих рейок

Віброрейки сучасного будівництва поділяються на:

 • Плаваючі. Встановлюється на бетонну поверхню. Застосовується для ущільнення бетонних сумішей, глибина яких не перевищує 20 см.
 • З напрямними. Така стяжка витримує бетон товщиною 30 см. Продуктивність обладнання підвищують напрямні потрібної конфігурації та довжини.
 • З реверсом. Токарні інструменти можуть працювати з бетоном у різних напрямках, що прискорює роботу та робить процес ефективним.
 • Розсувні. Універсальний пристрій однаково успішно вирівнює підлоги на великих та невеликих площах. Для цього необхідно встановити необхідні параметри. Під час його виготовлення використовуються металеві деталі. За допомогою цієї моделі суміш можна утрамбувати і вирівняти по всій поверхні.
 • Секційні. Цей тип вібраційного пристрою забезпечує максимальне зчеплення з бетоном (від 15 до 25 м, залежно від підготовки). Будівельники оснащені лебідками для бетонування, що полегшує використання.

Інструмент Центр прагне досягти найкращих результатів при укладанні бетонних поверхонь, пропонуючи повний спектр вібраційного обладнання та стяжок для кожного типу робіт. Це означає надання обладнання, яке допоможе вам пройти від заливки до остаточного оздоблення.

Переваги віброрейок

 • Поступово розподіляє бетон на основі і готує поверхню.
 • Просто носити з собою та використовувати завдяки легкості та портативності.
 • Не розбризкує бетон під час роботи.
 • Змінний профіль підходить для будь-яких завдань.
 • Рівень вібрації можна налаштувати за допомогою регулювання газу.
 • Конструкція шасі відрізняється міцністю та естетичністю.
 • Регульований механізм важеля забезпечує комфортні умови роботи.
 • Не передає вібрації оператору завдяки великим вібраційним полозам.
 • Обслуговування просте.

Віброрейка забезпечує відносно точний та ефективний метод обробки бетону для підрядника, якому потрібні мінімальні початкові вкладення обладнання. Вібраційна стяжка підходить для невеликих та середніх проектів та забезпечить підряднику точне оздоблення та рівномірне ущільнення по всій плиті. При використанні бетонні фінішери не вигорають, і очікується, що вони будуть працювати на повну потужність протягом усього часу.

Легка машина, проста та мобільна. Експлуатаційні витрати зводяться до мінімуму: плити, що вигладжують, з приводом від двигуна мають невеликі двигуни, а плити, що вигладжують, з пневматичним приводом вимагають відносно невеликих повітряних компресорів. Вібраційна стяжка - це лише один з безлічі доступних методів обробки бетону, але він має ряд переваг, які слід вивчити будь-якому підряднику, що займається обробкою бетону.

Вгору