Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Комплектуючі до обприскувачів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Комплектуючі до обприскувачів

Інтернет-магазин Інструмент Центр є ексклюзивним дистриб'ютором ручних та ранцевих обприскувачів в Україні та запасних частин до них. Повний асортимент запасних частин та приладдя для обприскувачів, включаючи форсунки, насадки та багато іншого, є на нашому сайті та в стаціонарному магазині.

Вичерпали ідеї про те, як дістатися до далеких куточків зелені? Чи потрібно замінити ключовий компонент на садовому обприскувачі? Заповніть запаси аксесуарами для обприскувачів, які повернуть пристрій до повної продуктивності. Інструмент Центр пропонує набір комплектуючих до обприскувачів, які допоможуть займатися садівництвом. Знайдіть у нашій колекції якісне достаток захисних кришок, планок, штанг для форсунок та розпилювачів.

Як обслуговувати обприскувач?

Перед початком кожного сезону обприскування рекомендується проводити обслуговування інструменту. Обприскувач обслуговують, змащуючи насос кілька разів перед використанням. Капніть 8-10 крапель легкої олії на місце, де рукоятка входить у насос. Також можете розібрати насос і покрити кільце ущільнювачем шаром вазеліну. Щорічне обслуговування інструментів та техніки гарантує безпроблемну роботу протягом усього сезону!

Чи залишилися хімічні речовини? Що робити з баком обприскувача після використання?
Не можна безпечно зберігати хімікати у баку. Його слід ретельно промивати водою після кожного використання. Будь-які хімікати, що залишилися, слід повернути і зберігати в оригінальному контейнері.

Як створити тиск?
Для подачі тиску необхідно кілька разів прокачати ручку вгору, вниз, поки вона не чинитиме легкого опору.

Різні типи обприскувачів

  • Шлангові - встановлюються на кінці садового шланга та виробляють від 1 до 15 галонів спрею залежно від моделі. Популярна у домашнього садівника.
  • Бакові можуть використовуватися в будь-якій частині саду, тому що вони автономні. Ці розпилювачі виробляють від 1 до 3 ½ галонів спрею. Більшість із них під тиском, що спрощує розпилення.
  • Ковзаючі - трубчасті обприскувачі зі ковзним, тромбонним рухом. Ці обприскувачі точні та прості в експлуатації. Кінець занурюється в ємність зі змішаним розпилювачем, і наноситься розпорошення за допомогою ручного насоса.
  • З ручним насосом – ці апарати виробляють від пінти спрею до літра. Вони найкраще підходять для невеликих робіт, наприклад, для обробки одного куща троянд.
  • Ручні – вони дозують порошкоподібні хімікати для невеликих робіт, де потрібна невелика кількість продукту.

У нас є ряд аксесуарів, запасних частин і компонентів для обприскувачів. Ви знайдете запасні насадки, пускові механізми та комплекти для обслуговування, щоб садовий обприскувач залишався в робочому стані протягом багатьох сезонів садівництва.

Чи не можете знайти необхідний аксесуар? Перевірте на нашій сторінці Комплектуючі до обприскувачів або зв'яжіться зі спеціалістом інтернет-магазину Інструмент Центр, де вам нададуть безкоштовну консультацію з питань, що виникли.

Вгору