Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Пневматичні продувальні пістолети

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Продувні пістолети у Києві купити

Використовуйте пістолети для обдувки для видалення пилу, волосся або частинок волокон, щоб робоча зона і компоненти залишалися чистими. Підключіть шланг через повітряний компресор для видалення сміття, безконтактного очищення деталей. Вони прості в експлуатації і оснащені одним гачком спуску, при натисканні на який створюється велике зусилля обдування. Міцні та зручні, кожен пневматичний пістолет ретельно спроектований та забезпечує відмінні характеристики. Гарантована безпечна робота у поєднанні з низькою витратою повітря та рівнем шуму. Вважаєте за краще ви пневматичний пістолет традиційної конструкції або складніший, спеціалізований продувний пістолет, у нас є саме те, що потрібно вам.

Як вони працюють?

Виготовляються із пластику або металу, мають ергономічну ручку. Вони прикріплені до повітряного компресора, який посилає постійний потік стисненого повітря під тиском через сопло і може автоматично вимикатися при падінні через їх внутрішній стійкий механізм тиску. Пістолети для обдування приводяться в дію або важелем нагнітання, який знаходиться на одній лінії з повітряним шлангом або спусковим гачком, розташованим під прямим кутом.

Розроблений для використання у майстернях, кузовних майстернях та гаражах. Наш асортимент пневматичних пістолетів відрізняється потужністю, міцністю та добре поєднується з повітряними компресорами та іншими пневматичними інструментами. Ці інструменти підходять для різних застосувань, що дозволяють легко видаляти пил.

Пневматичні пістолети підходять для середніх та важких умов експлуатації. Кожен з них гарантує чудову, довговічну якість та розумну ціну.

Аксесуари для зниження ризику травм очей

Бруд, рідини, пісок, дрібні частинки можуть вдарити оператора та стати причиною травм. Екранування пневматичного пістолета може зробити безпечною роботу. Це увігнута кругла прозора насадка діаметром до 10 см, яку можна регулювати і переміщати на кінчику, вона служить відбивачем для осколків, що летять.

Навіщо купувати продувний пістолет для повітряного компресора

Оскільки кожен пневматичний пістолет є легким та універсальним, його можна використовувати у будь-якому робочому місці, незалежно від його розташування та налаштувань. Всі вони продумані до дрібниць, щоб забезпечити практичну та зручну рукоятку із надійним спусковим механізмом.

Обдувні пістолети є багатофункціональним інструментом. Незалежно від того, чи потрібно видалити бруд, пил, стружку, можете використовувати його для виконання будь-якого завдання з очищення, сушіння, продування.

Якщо працюєте в курному приміщенні, вам обов'язково знадобиться продувний пістолет. Купуйте сьогодні, щоб доповнити свою професійну скриньку для інструментів недорогими та високопродуктивними пневматичними пістолетами.

Вгору