Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Обігрівачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити обігрівачі у Києві

Промислові будинки зазвичай мають високі потреби в енергії. Щоб ви могли створювати ідеальну кімнатну температуру у виробничих цехах, складських приміщеннях або для певних процесів дозрівання, необхідно оптимально узгодити промислове опалення з іншими встановленими технологіями будівлі.

Найпопулярнішим типом дизельних обігрівачів є моделі з прямим нагріванням, які можуть працювати на дизельному паливі, парафіні, гасі та мазуті. Вони підходять для обігріву великого приміщення, що добре вентилюється. Зазвичай використовується фермерами, транспортними підрядниками, гаражами та інженерними майстернями. Оскільки виробляють пряме тепло, вони на 100% ефективні.

Переваги дизельних обігрівачів

  • Економічна витрата палива: повного бака вистачає на 9-24 години безперервної роботи;
  • Повна автономність - радіатор можна переміщати будь-куди, наявність електричної мережі не потрібна;
  • Висока безпека - газові балони набагато чутливіші до перепадів температури та механічних навантажень, ніж паливний бак;
  • Високий ККД – у проточних водонагрівачів прямої дії 96%;
  • Відносно невисока вартість палива: дизель і гас дешевше бензину і газу.

Слід враховувати при використанні дизельних нагнітачів гарячого повітря, що приміщення має добре провітрюватися, щоб запобігти витоку окису вуглецю та інших продуктів згоряння, що потрапляють у повітря.

Часи, коли будівельний майданчик доводилося закривати у холодні місяці, давно минули. Сьогодні розрахунки точні, і відстрочення будівництва може швидко обернутися втратою грошей. Низькі температури впливають на поверхню зі свіжим матеріалом. Штукатурки та покриття застосовувати не можна. Люди також страждають від низьких температур. Приємний клімат на будівельному майданчику - один із вирішальних факторів продуктивності та якості їх роботи. Потужні та надійні обігрівачі забезпечують необхідну теплову енергію.

Асортимент обігрівачів

Наші професійні дизельні обігрівачі підходять для всіх приміщень: з їх допомогою ви можете обігрівати такі приміщення, як майстерні, гаражі або будинки на колесах, але насамперед будівельні майданчики, а також галузі гастрономії, сільського господарства та промисловості. Інструмент Центр пропонує обігрівачі всіх класів потужності!

Де ще можна використати обігрів будівельного майданчика?

Там, де потрібно швидко опалювати великі приміщення, ідеальним варіантом буде використання дизельних обігрівачів. Це включає, наприклад, сушіння кормів для худоби у сільському господарстві або опалення стійл. Навіть для великого заходу, організованого у зимові місяці в наметі чи спортзалі, варто орендувати обігрівач на дизельному паливі для вашого заходу.

Купити дизельний обігрівач

Перед покупкою дизельної теплової гармати потрібно ретельно розрахувати всі параметри, щоб вибрати оптимальний варіант. В Україні це придбання можна здійснити через інтернет-магазин Інструмент-Центр. Замовляйте якісне обладнання у нас і вам буде тепло цілий рік.

Вгору