Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Приналежності для компресорів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити приладдя для компресорів

Хто стикався з повітряними компресорами, знає, що з повноцінної роботи необхідно гарантувати безперебійну подачу стиснутого повітря на потрібну точку.

Компресорне обладнання, швидкознімні перехідники, перехідники та інші необхідні "дрібниці" дозволяють швидко організувати зручне підключення. На нашому складі великий вибір товарів з клапанами, що запобігають витоку стисненого повітря (за відсутності підключення). У нас можна купити:

  • Поршневі блоки – компресорні головки для повітряних компресорів. Замінивши поршневий агрегат, можете продовжити термін служби компресора без втручання спеціаліста з обслуговування компресора.
  • Олія для компресора. Іноді потрібно запастися маслом, цвяхами для пневматичних пістолетів та іншими життєво важливими приналежностями.
  • Цвяхи та скоби для пневмоінструменту. Переконайтеся, що пневматичні інструменти повністю заправлені та працюють без збоїв.
  • Регулятори тиску, фільтри та маслянки. Точне, безпечне та ефективне керування повітряною системою має вирішальне значення, коли виконується робота з пневматичними інструментами. За допомогою високоякісного регулятора повітряного фільтра ви зможете впоратися з поставленим завданням.
  • Шланги та котушки. Бажаєте збільшити подачу повітря? Ми маємо великий асортимент шлангів і котушок для стисненого повітря, від легких для домашнього використання до важких у промисловому застосуванні.
  • Повітряні фітинги, з'єднувачі для шлангів та швидкороз'ємні муфти.

Прийнявши рішення про купівлю пневматичного інструменту і повітряного компресора, який вироблятиме стиснене повітря для роботи, користувач обов'язково зіткнеться з проблемою вибору компонентів для створення пневматичної лінії, що їх з'єднує.

В Інструмент центрі представлений гарний каталог інструментів для повітряних компресорів із різними характеристиками. Використовуйте аксесуари для стисненого повітря: перехідники штоків, редуктори повітря та кутові з'єднувачі, щоб додати до своїх пневматичних інструментів більше функцій.

Вгору