Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Комплектуючі до будівельної техніки

Підходяща запчастина для вашої будівельної машини

Коли будівельна техніка потребує ремонту, вам знадобляться комплектуючі. Навіть якщо точно знаєте, яка запчастина потрібна, завжди є вибір: чи це буде оригінальна запчастина від виробника або запчастина від постачальника, що також поставляється виробником пристрою.

Користування будівельною технікою та аксесуарами

Для правильного виконання роботи необхідні відповідні інструменти, те саме стосується і комплектуючих для будтехніки. Є затиральна машина вищого класу, але якщо вставити неправильні лопаті, вона не працюватиме навіть близько до своєї оптимальної продуктивності. Це одно, що купувати Ferrari та їздити на бюджетних шинах.

Що включають аксесуари для будівельної техніки?

Купуючи будівельну техніку, клієнт часто отримує лише базовий набір, необхідний для його використання, а витратні матеріали не завжди входять до комплекту. Наприклад, купуючи свердло, покупець отримує інструмент, при цьому для роботи необхідно придбати хоча б один набір свердл, а для повноцінного використання потрібно придбати набір додаткових аксесуарів.

До аксесуарів відносяться всі витратні матеріали та різні комплектуючі, додаткові деталі, аксесуари та технічні механізми, без яких робота з технікою як мінімум утруднена. Крім того, комплектуючі для будівельних машин не повинні мати прямого відношення до експлуатації, а повинні бути частиною захисту оператора при роботі з ними.

Асортимент комплектуючих

Існує величезний вибір приладдя для будь-якого дротового та бензинового обладнання. Нижче наведено всі приладдя, представлені в інтернет-магазині:

  • Козли будівельні
  • Будівельні штативи
  • Комплектуючі для вібротехніки
  • Комплектуючі для затирочних машин
  • Насадки для будівельних міксерів

В Інструмент Центрі є доступ до каталогу спеціалізованих будівельних продуктів, які мають основне значення на ранніх етапах усіх будівельних робіт, включаючи матеріали для армування та опалубки, кладки, земляних робіт, гідроізоляції та ремонту та захисту бетону.

Всі аксесуари, що продаються в нашому інтернет-магазині, відрізняються конкурентоспроможними цінами та високою якістю, що підтверджується наявністю відповідних сертифікатів. Працюємо з роздрібними та дрібнооптовими покупцями.

Працюючи з вами, ми адаптуємо наш широкий асортимент продуктів та рішень для задоволення вимог конкретного проекту та, за необхідності, застосуємо оптимізацію вартості.

Вгору