Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Цвяходери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Знімач для цвяхів

Це простий інструмент спеціально розроблений для витягування цвяхів з дерева (іноді з інших матеріалів). Доступно кілька різних типів і конструкцій, але більшість гвоздодерів складаються з рукоятки із зубчастою головкою на одному або обох кінцях. Насікання використовується для захоплення та видалення цвяха, а ручка для тиску. Ви можете знайти інші різновиди, які не мають ручки, а також, які мають механічний, а не ручний привід.

Якщо вам належить домашній ремонт, великий столярний проект або робота в даній галузі, обов'язково потрібно мати у своєму наборі інструментів гвоздодер.

Навіщо мені потрібний гвоздодер?

Цей тип інструменту можна використовувати для видалення неправильно встановлених, зігнутих і надто глибоко вбитих у деревину цвяхів. Можливість витягувати цвяхи з мінімальним пошкодженням дерева має важливе значення в будь-якому проекті деревообробки, наприклад, будівництво нового сараю або знесення старого дерев'яного ганку.

Коротко: знадобиться засіб для зняття цвяхів щоразу, коли потрібно видалити цвяхи практично без пошкоджень дерева.

На що звертати увагу при купівлі ручного гвоздодеру

Купівля неправильного інструменту для роботи може спричинити низку проблем, від пошкодження деревини до неможливості взагалі видалити цвяхи. Через величезну кількість коштів для висмикування цвяхів, представлених сьогодні на ринку, а також великої різноманітності типів та дизайнів, купівля одного з них може бути складним завданням. Щоб допомогти вам, ми окреслили кілька основних функцій, на які слід звернути увагу в гвоздодері, перш ніж приймати остаточне рішення.

  • Цвяходер із ковзною ручкою. Цей тип нагадує багато старовинних інструментів, які можна знайти; він включає захоплені губки і поворотну ступню або базову п'яту. Ці типи використовують свою ручку як вбудований молоток. трамбування, тому немає потреби в окремому молотку. Рукоятка застосовується для захлопування губок під капелюшок цвяха. Як тільки цвях буде затиснутий в губках, рукоятку можна висунути, щоб посилити зусилля інструменту.
  • Маленькі цвяходери. Є різновидом стандартного традиційного зйомника для цвяхів, оскільки у нього немає ковзної ручки, і він призначений для використання з окремим молотком. Замість рукоятки він має ударний майданчик нагорі, по якому вдаряється молотком, вибиваючи губки під капелюшок цвяха. Потім ви використовуєте кіготь молотка на одному з пристроїв, щоб витягнути цвях.

При купівлі гвоздодера з ручкою необхідно враховувати два основні моменти:

  • Матеріал ручки. Як і решта знімачів, ручка повинна бути виготовлена з міцного і довговічного матеріалу, сталь або титан.
  • Конструкція ручки. Слід вибрати знімач з ергономічною та прогумованою ручкою. Це спростить утримання інструменту, зробить його зручним у руці та з меншою ймовірністю викличе пухирі.

Витягти цвяхи з дерева за допомогою якісного знімника для цвяхів просто, якщо ви знаєте інструменти.

Вгору