Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Адаптери для коронок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Адаптери для коронок

Під час ремонту знадобиться безліч інструментів. Якщо плануєте працювати у ванній або на кухні, запасіться інструментами, що дозволяють легко та швидко обробити плитку та дерево. Коронка це одне з приладдя для дриля, перфоратора та інших пристроїв, у яких леза розташовані у формі кола. З нею можна точно і без зайвих зусиль робити отвори в плитці різного типу, прямо на стіні або підлозі.

Навіщо потрібні адаптери?

Адаптери для коронок дозволяють використовувати пристрій універсально, ніж спочатку передбачав його виробник. Завдяки цьому електроінструмент виконуватиме більше функцій, не будемо обмежені методом кріплення свердла, кільцевої пилки або коронки. Поряд з патроном дриля адаптер є часто використовуваним компонентом, важливо, щоб він був гарної якості.

Типи адаптерів для коронок

Серед адаптерів виділяють два типи кріплення свердлів (як і у разі патронів для свердлів): самоблокуються і ті, для яких потрібне використання ключа та клинів, що блокують свердло. Вони подобаються багатьом через менший ризик розхитування та випадання бурового долота. Пристрої, що самоблокуються, рекомендуються для легких робіт, але цю зручну систему після незначної модифікації можна використовувати при роботі з ходом.

У разі важкої та відповідальної роботи важливими стають матеріали та технології, які використовуються для того, щоб зробити елементи найбільш уразливими для пошкодження. Серед адаптерів, представлених у нашому магазині, поширеним методом виробництва є індукційне загартування. Адаптери для коронок, виготовлені з високоякісної інструментальної сталі. Це загартована хромованадієва сталь, гарантує безпеку та якість роботи пристрою у складних умовах.

Необхідні аксесуари для дрилів

Електроінструменти значно спрощують будівельні та ремонтні роботи. Тому дрилі та перфоратори є основним обладнанням професійних та аматорських майстерень. Крім основного пристрою, аксесуари відповідають за функціональність та ефективність виконуваних обов'язків. До них відносяться вугільні щітки, перехідники, гайкові ключі та утримувачі. Кожен з них корисний та полегшує роботу пристрою в різних умовах.

У цій категорії зібрані адаптери для коронок, які потрібні при виконанні отворів. З їх допомогою можна легко встановити компоненти, щоб зробити отвір у дереві, бетоні або металі.

Де використовуються адаптери для коронок

Одним із часто використовуваних елементів бурового інструменту є свердлильні головки та адаптери. Ці елементи діють як посередники між приводом перфоратора та його наконечником, тому важливо перевіряти та замінювати зношені деталі. Приладдя для свердлів, доступне в цьому розділі, підвищує безпеку та комфорт використання бурових інструментів.

Адаптери дозволяють використовувати дриль з додатковим приладдям, таким як корончасті свердла і кільцеві пилки з різними типами різьблення.

Елементи зручні. Їхня вага не завадить розібрати свердла кілька разів. Адаптери цієї категорії виготовлені із високоякісної вуглецевої сталі. Можете носити в коробці разом з іншими інструментами. Поверхня стійка до корозії, подряпин та пошкоджень.

Купити адаптери для коронки в інтернеті

Ми подбали про великий вибір адаптерів SDS, щоб клієнти вільно змінювали коронки на ті, що встановлені з іншою системою. Багато доступні розміри та добре продумані набори збільшать функціональність електроінструментів без необхідності купувати та зберігати додаткові пристрої. Прості аксесуари економні та полегшують життя в будівництві.

Вгору