Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Бетонорізи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Бетоноріз

Бензорези застосовуються для різання бетону, каменю, цегли, асфальту, металу. Також ефективно справляються з поставленим завданням під час ремонтних робіт та реконструкції будівель. Враховуючи, що ціна такого інструменту значно нижча за вартість стінорізних та інших спеціальних машин, він дуже вигідний для будівельних компаній. Призначений для важкої тривалої роботи, різьбяр ручний відрізняється надійністю і довговічністю. Тому рекомендуємо придбати його всім, чия робота пов'язана з різкою твердістю матеріалів. Зовні такий пристрій дещо нагадує промислову циркулярну пилку, володіючи при цьому повною автономністю та високою портативністю. Іншими словами - це ручний агрегат, оснащений великим обертовим диском з кромкою, що рухається. Принципова відмінність від циркулярної пили полягає в тому, що крім деревних матеріалів бензорез здатний розпилювати різні тверді субстанції, наприклад, метал, асфальт, бетон, цегла, полімерний пластик та багато іншого.

Типи бетонорізів та сфера застосування пристрою

Сфера застосування багато в чому залежить від характеристик алмазного оснащення (диска чи ланцюга). Представлені бензорізи поділяються на кілька видів:

  • Електричний бетоноріз - ідеальний варіант для різання усередині приміщень. Підключається до однофазного або 3-фазного джерела живлення (мережевого або генератора). Більшість електричних різьбярів бетоном – дискові. Можна суттєво розширити сферу застосування, встановивши відрізне коло по металу або каменю.
  • Бензиновий бетоноріз – мобільний інструмент, що не потребує підключення до мережі. Поширені як ланцюгові, і дискові моделі. Через утворені вихлопи робота всередині будівель небажана (допустима тільки в місцях, що добре провітрюються).
  • Гідравлічні - забезпечують точне різання під будь-яким кутом. Працюють від гідростанцій (маслостанцій).

Технічні особливості бетонорізів

При виборі інструменту необхідно враховувати вид та інтенсивність робіт, а також умови їх проведення. На ціну бензорізу впливають такі характеристики:

  • Тип. Існують каменерізні верстати, призначені для роботи з каменем, бетоном, асфальтом та цеглою та металом. Є вузькоспеціалізоване обладнання – рейкоріз. Каменерізи оснащені механізмом, що захоплює рейку з двох сторін, тому різання може бути двостороннім.
  • Потужність. Для бензинових моделей варіюється в діапазоні 3,7-5,8 кВт.
  • Глибина різання. Бензорези можуть пропилювати поверхні на глибину від 10 до 40 см.
  • Діаметр диска. Інструмент, залежно від потужності, оснащується різальним механізмом 300-400 мм.
  • Швидкість обертання. Впливає якість обробки матеріалу. Чим швидше обертається диск, тим менше він застряє.

Принцип роботи бетонорізу

Двигун працює на суміші бензину та олії. Глибина різання обмежена розміром диска. Якщо бензорез працює з двома дисками, то глибину різання можна збільшити вдвічі. У цьому випадку інструмент працює як штроборіз. Після того, як за допомогою перфоратора витягується матеріал зі штроби, різання можна продовжити. При різанні бажано використовувати невеликий сектор диска. Інструмент потрібно тримати під прямим кутом до деталі, що обробляється. Алмазні диски є витратним матеріалом. Для обробки матеріалів різного виду випускаються спеціальні кола.

Де купити бетоноріз у Києві?

В інтернет-магазині Інструмент Центр представлений широкий асортимент бензорізів різної цінової категорії, тому якщо перед вами стоїть завдання купити бетоноріз у Києві та Україні недорого, ми допоможемо вам її вирішити за дві секунди. Менеджери готові відповісти на будь-яке запитання щодо асортименту оперативно та кваліфіковано. Просто зателефонуйте, щоб придбати якісну техніку не переплачуючи.

Вгору