Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Насадки для будівельних міксерів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити насадки для будівельних міксерів

Це аксесуари для електроінструментів, які вигадані для перевертання, перемішування рідин, сумішей, таких як фарба, штукатурка, смоли та клеї.

Насадки для змішування мають лопаті, що обертаються, щоб суміш була однорідною і не містила грудок. Регульована швидкість дозволяє контролювати швидкість суміші, запобігає розбризкуванню. Вони ретельно перемішують матеріали, забезпечуючи хороші характеристики з погляду їх нанесення та кінцевого зовнішнього вигляду. Трапляються випадки, коли неправильно змішані продукти неможливо виправити.

Які бувають насадки

Насадки для будівельних міксерів доступні з головками різного діаметру і зазвичай з двома різними штуцерами, які прикріплюють лопату для змішування до машини, M14 та шестигранний хвостовик.

  • M14 найкраще підходить для спеціальних лопатевих міксерів
  • Шестигранний хвостовик використовується на дрилях зі стандартним трикулачковим патроном і двигуном з високим моментом, що крутить.

Виберіть насадку, яка відповідає вимогам до ваших матеріалів. Тільки з правильним віночком для змішування ви отримаєте бажаний результат.

Широко використовуваними лопатями для змішування є подвійні, призначені для матеріалів з низькою в'язкістю: фарба, хімікати, бітум і ливарні суміші. Вони з більшою ймовірністю будуть встановлені на патрон із шестигранним хвостовиком і мають менший діаметр.

Інший поширеною насадкою для змішування є спіральна, вона складається з 2 лопат спірального типу. Вони зазвичай поставляються з хвостовиком M14, найкраще працюють зі спеціальними лопатевими змішувальними машинами, з високим моментом, що крутить. Конструкція цієї конкретної лопаті повертає матеріал, витягаючи його знизу нагору, створюючи плавне і однорідне змішування. Вибір лопаті відповідного розміру для роботи важливий, оскільки більше не завжди краще.

Що ми пропонуємо

Замовте лопату для змішування до 16:00, і вона буде відправлена того ж дня, щоб ви змогли скористатися нею найближчим часом. Інструмент Центр має широкий каталог насадок для змішування різних стилів та розмірів. До асортименту входять лопаті Vitals литовського виробництва, доступні в сріблястому кольорі, з нержавіючої сталі та з цинковим покриттям. Ці технічно розроблені насадки для дрилів-міксерів забезпечують ретельне перемішування великого діапазону матеріалів.

Вгору