Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Лещата

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Настільні лещата

Настільні лещата призначені для фіксації заготовок. Майстерні - слюсарні лещата - це лещата важкого типу, що кріпляться до стільниці. Найчастіше з ковадлом і головкою, що обертається. Машинні лещата - потрібні для роботи з настільними свердлами або верстатами. Прецизійні лещата – легкого типу з невеликими габаритами.

Тиски - види та призначення

Це практичний інструмент, який затребуваний практично у всіх майстернях. Буде корисний любителям робити своїми руками в домашній майстерні. Фактично виконують одне завдання: стискають об'єкт між губами лещат. З іншого боку, необхідний для стабілізації даного елемента, для його вигину за допомогою затиску, для з'єднання двох елементів, наприклад, металу, алюмінію.

Усі лещата мають однакову структуру. Може відрізнятися лише дрібними деталями та матеріалом. Затискач - основний і важливий елемент будь-яких лещат. Можуть бути різних розмірів та форм. Іноді можна зустріти лещата з поворотною основою або ковадло, прикріплене до інструменту. Така модель неодмінно стане в нагоді в слюсарній майстерні. Саме його обертання систематично підвищує тиск на затискачі.

Ці інструменти поділяються на кілька основних типів. Поширені слюсарні лещата. Використовується для знерухомлення металевих предметів. Губки цього інструменту мають бути однаковими. Столярні лещата переважно відрізняються обробкою затискачів. Вони оснащені спеціальними м'якими язичками, які не зашкодять дерев'яним елементам.

Можна зустріти ковальські лещата, поворотні, прецизійні, кутові та багато інших. Завдяки такій різноманітності легко адаптувати продукт під поставлене завдання.

Для яких завдань підходять лещата?

Майстерні лещата - корисний інструмент у багатьох ситуаціях. Він послужить для стабілізації металевого, дерев'яного та пластикового елемента. Завдяки цьому зможете безперешкодно його обробити. Різання, шліфування та інші дії будуть простішими, якщо елемент не рухатиметься. Це дасть точну роботу та найкращий ефект. Бажаєте, щоб об'єкт залишався нерухомим, у цьому обов'язково допоможуть лещата.

У майстернях, лещата необхідні, можна зігнути або вирізати вибрані елементи. Забудьте про металевий фрагмент, що «тікає». Слюсарні лещата вирішать цю проблему. Прикріпіть їх до столу, щоб предмет залишався в тому ж положенні.

На що звертати увагу при виборі лещат для майстерні?

Щоб вибрати хороші та функціональні лещата, слід враховувати параметри. Насамперед, матеріал виготовлення. Є моделі зі сталі та чавуну. Вони мають крупнозернисту структуру, що може бути причиною обмеженої стійкості інструментів.

Сталеві лещата, відлиті з плити або обойми, можуть похвалитися більшою міцністю. Їх характерна висока стійкість до механічних навантажень. Вони не піддаються пластичному формуванню, завдяки чому їхня структура не послаблюється. Це впливає на довговічність інструментів.

Слід враховувати фіксовані та поворотні лещата. Можна назавжди встановити їх на стіл. Це забезпечить високий рівень стійкості стиснутої заготовки. Поворотні лещата оснащені поворотною основою. Через це вільно змінюється положення лещат по відношенню до робочого столу. Легко налаштувати розташування стисненого елемента відповідно до роботи і положення, що виконується в даний момент. Якщо плануєте працювати з високими механічними навантаженнями, безпечніше прикріпити лещата до столу на постійній основі.

Важливий спосіб закріплення елементів у лещатах. Інструмент, додатково оснащений вбудованим ковадлом, гарний вибір. Хороші слюсарні лещата мають бути з міцних матеріалів. В результаті вони можуть витримувати високі механічні навантаження та не будуть пошкоджені під тиском.

Для столярної майстерні необхідні затискачі із захисними ковпачками. Завдяки ним дерев'яні елементи не будуть пошкоджені, що не вплине на функціональність пристрою.

Вгору