Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Детектори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Детектори

Детектори використовують у ситуаціях виявлення певного об'єкта чи речовини. Це може бути газ, волога чи шпильки. В асортименті є ряд детекторів проводів, шукачів кабелю для дому чи торгівлі. Це важливий інструмент, з яким спокійно перед свердлінням чи роботою на певній області/поверхні.

Детектор неоднорідностей – це портативні інструменти, що виявляють дерев'яні, металеві предмети у стіні за гіпсокартоном. Детектори потрібно використовувати перед будь-якими свердлувальними роботами. Свердління труб і дротів, що знаходяться під напругою, може бути небезпечним, а використання настінного сканера допоможе знизити цей ризик. Ідеальний інструмент для будь-якого професійного електрика, домовласника та домашнього майстра.

Сканери стін, іноді звані детекторами проводки, виявляють присутність чорних та кольорових металів, вкраплених у стіни або за дошками. Бездротові сканери настінні працюють від батарей і можуть заряджатися. Детектори - безцінне випробувальне обладнання для будь-якої скриньки з інструментами людей, які перебувають у дорозі.

Як працюють настінні сканери?

Доданий до стіни детектор зможе знайти будь-які об'єкти за ним. Результат відображається у вигляді візуального зворотного зв'язку, такого як зображення або зміна кольору. Спосіб виявлення буває магнітним або електронним залежно від типу настінного детектора. Після ввімкнення живлення та вибору режиму сканування можна розпочинати. Утримуючи пристрій на стіні, переміщайтеся по області, що сканується. Коли настінний сканер виявляє об'єкт, пристрій видає безперервний звуковий сигнал.

  • Магнітні детектори використовують потужні магніти для визначення розташування шурупів, шпильок, цвяхів у стінових матеріалах, таких як гіпсокартон.
  • Електронні детектори - це датчики виявлення будь-яких змін діелектричної проникності стіни. Діелектрична проникність зміниться, коли датчик сканера пройде над шпилькою.

Прості, багатофункціональні інструменти застосовуються у ряді будівельних проектів, включаючи нові споруди, технічне обслуговування та ремонт. Детектори та настінні сканери заощаджують ваш час і гроші, допомагаючи уникнути ударів по металевих трубах, проводках або кабелях під час свердління.

Купити детектор в інтернет-магазині

Перед покупкою детектора важливо вибрати модель, яка підходить за параметрами:

  • Максимальна глибина виявлення електропроводки, металу - вибирається з урахуванням заходів, що проводяться;
  • Захист корпусу - на більшості моделей кришка пристрою захищена від пилу та вологи;
  • Додаткові функції - пристрої, що керуються однією кнопкою, а також багатофункціональні детектори, які виявляють метал та кабелі, вимірюють температуру, поверхню або оснащені іншими функціями.

Наші детектори незамінні для професіоналів та домашніх майстрів, які хочуть уникнути ударів по трубах, кабелях під час буріння. Детектори точні, коли щось за стіною, можуть повідомити, з якого предмета матеріалу. Наш асортимент якісних детекторів від таких марок, як Makita і Stanley включає все, від компактних портативних детекторів до професійних настінних сканерів і тепловізійних камер.

Легко купити детектори у Києві

Купуйте детектори в інтернеті, переглядаючи велику колекцію на сайті Інструмент Центр. У нашому інтернет-магазині представлені продукти таких відомих брендів як Stanley, DeWALT, Makita та багатьох інших. Тепер ви можете купити фірмові детектори онлайн за привабливими цінами зі спеціальними знижками.

Вгору