Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Будівельні лінійки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Будівельні лінійки купити у Києві

Лінійки спрощують точне та ефективне вимірювання проектів та матеріалів. Перед тим, як зробити перший надріз, позначку або переробку, використовуйте один із цих пристроїв, щоб правильно оцінити розмір роботи. Бувають різної довжини, ширини, кольору та матеріалів, що дозволяє задовольнити будь-які потреби у вимірах. Гнучкі пристрої корисні визначення довжини і ширини об'єктів з вигинами, кутами, тоді як висувні моделі займають мало місця у сумках для інструментів і ящиках. Традиційні варіанти з прямою кромкою забезпечують чисту пряму лінію, яка підходить для маркування та відстеження завдань, впорядкування будинку. Відкрийте всі провідні бренди вимірювальних інструментів і пристроїв на сайті Інструмент Центр.

Лінійки забезпечують точні вимірювання в різних ситуаціях

Робіть точні вимірювання вдома, на роботі та в школі за допомогою зручної лінійки. Багато моделей мають як дюймові, так і сантиметрові позначки для зручності читання та запису. Доступні у широкому діапазоні форм та розмірів, від 15 см до 50 см і більше, що дозволяє знайти той, який підходить для поточного проекту. Пристрої з кількома шкалами та сторонами, такі як лінійка архітектора, забезпечують абсолютну точність для найдрібніших вимірювань, необхідних для детальних креслень та будівельних робіт. Рулетки зі скошеними краями зручно тримати на місці, інші варіанти з гачками на кінцях надійно утримуються, коли ви відсуваєтеся далі, щоб провести повний вимір.

Лінійки бувають різних стилів, щоб задовольнити потреби у вимірах

Не кожен вимір слід прямої лінії. Точно оцінюйте кути та закруглені краї за допомогою транспортира. Їх вигнута форма корисна для обведення півколів та повних кіл з чіткими лініями та для виконання коротких швидких вимірювань із прямим краєм унизу. Трафарети дозволяють споживачам акуратно та точно обводити такі форми, як квадрати, шестикутники, трикутники. Макети у вигляді сітки цих продуктів допомагають вирівняти дизайн для правильного розміщення на чистих аркушах паперу, математичних завдань, візуалізації.

Традиційні лінійки є простим у використанні інструментом для вимірювання прямої кромки

Вимірюйте лінійні об'єкти та робіть точні лінійні малюнки за допомогою лінійки з прямою кромкою. Часто виготовляються із міцних, довговічних матеріалів, таких як метал, дерево, пластик. Вони пропонують тверду поверхню для відстеження та маркування на роботах та розраховані на тривалий термін служби. Прозорі версії цих продуктів дозволяють безперешкодно бачити те, що знаходиться внизу, для точних вимірів та малювання. Опції із можливістю збільшення забезпечують абсолютну точність при кожному застосуванні. Доступні в різних кольорах, стилях, від традиційних дерев'яних матеріалів до кумедних пластикових конструкцій, щоб задовольнити потреби виміру та особистий смак.

Гнучка конструкція лінійки полегшує вимірювання предметів незвичайної форми

Гнучкі транспортири забезпечують точні виміри як прямолінійних елементів, а й робіт з вигинами, кутами. Їх гнучка природа обвиває деталі, щільно прилягаючи до них, забезпечуючи точне коло, довжину, ширину та висоту. Продукти з липкою підкладкою залишаються на місці, що спрощує запис та позиціонування. Гнучка конструкція легко складає ці пристрої для акуратного та компактного зберігання.

У цій категорії ви знайдете вимірювальні лінійки та лінійки для кромок, які дозволяють точно контролювати площинність різних поверхонь. Всі лінійки цього типу виготовляються з великою увагою до якості відповідно до встановлених стандартів.

Вгору