Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Снігоприбиральники електричні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Електричні снігоприбирачі
Електричні снігоприбирачі - це невеликі пристрої, які ідеально підходять для очищення від снігу приватних доріг, під'їзних шляхів, парковок та інших невеликих територій. Це обладнання з обмеженою потужністю, ефективністю та потребує підключення до мережі, яке не підійде для професійного застосування, але для приватних потреб буде цілком достатньою та ефективно замінить лопату та інші ручні методи прибирання снігу, значно полегшивши та вкоротивши робочий час.
Електричні снігоприбирачі мають робочу ширину 30 або 40 см і здатні відкидати сніг на відстань до 6 метрів. Завдяки їм можна забирати свіжий сніг завтовшки до 15 сантиметрів. Так що це буде ідеальне обладнання для регулярного прибирання снігу, якщо ви дбаєте про підтримку тротуару або дороги в оптимальному для користувачів стані, без ризику утворення твердих шарів застарілого снігу.
Досі прибирання снігу навіть з невеликої ділянки тротуару або паркування могло бути пов'язане з виснажливою фізичною роботою, яка ще й важча через товстий одяг, який ми носимо в зимову погоду. Ви вже можете зробити цю роботу набагато швидше та зручніше завдяки електричним снігоприбиральникам із пропозиції інтернет-магазину Інструмент Центр, адаптованим до ваших потреб.
Електричні снігоприбирачі можуть відрізнятися за розміром, потужністю, якістю та ціною.
Однак є дещо, що їх пов'язує – це однокаскадні пристрої. Це означає, що один шнек відповідає і за збирання, і за викид снігу. Цей шнек складається з осі з двома або більш закругленими лопатями, які обертаються по ширині снігоприбирача, прямо над землею і паралельно поверхні. Шнек електроснігоприбирача спрацьовує миттєво, зачерпуючи та викидаючи сніг через спеціальний викидач. У великих електричних снігоприбиральниках цей ежектор обертається і його діапазон може досягати 180 градусів.
З іншого боку, машини меншого розміру зазвичай мають стаціонарний відвал, який відкидає сніг лише в один бік. Більше того, експлуатація електричних снігоприбирачів набагато простіша, ніж їх бензинових побратимів. Електричні снігоприбирачі значно легші за бензинові. Їхня вага майже ніколи не перевищує 20 кілограмів. Відстань, на яку електрообладнання може відкидати сніг, також збільшуються та становлять до 10 метрів. Вибирайте електричний снігоприбирач, якщо хочете працювати на рівній поверхні. Де снігового покриву не надто багато – в ідеалі висота білого пухового покриву має перевищувати 15 сантиметрів. Не ризикуватимемо прибиранням снігу електрообладнанням на нерівних, великих ділянках, покритих 50 сантиметрами снігу.
Електричний снігоприбиральник. Простий спосіб швидко прибрати сніг з проїжджої частини та тротуару!
Не потрібно ретельно згрібати важкий і мокрий сніг перед будинком, його можна прибрати простіше, швидше і без зайвих зусиль – снігоприбиральником. Ви можете вибрати невелику батарею або двигун внутрішнього згоряння. Ми рекомендуємо електричні снігоприбирачі, достатні для приватних будинків.
Якщо снігоприбиральна машина допомагатиме у щоденному прибиранні снігу, що лежить перед будинком, на проїжджій частині та на тротуарі, то електричної моделі цілком достатньо. Ширина смуги, що очищає, відповідає класичній лопаті для прибирання снігу, а завдяки ротору, який може відкидати сніг на відстань до 6-9 м, робота буде легкою. Електричному снігоприбирачеві потрібне харчування від мережі, тому для прибирання довгих під'їзних шляхів необхідно придбати подовжувач відповідної довжини. Якщо вибираємо електричний снігоприбирач, ми повинні пам'ятати, що найкраще використовувати його для збирання свіжого снігу з не дуже товстим покривом.
Електричний снігоприбиральник: які параметри важливі
Вивчаючи ринкову пропозицію електричних снігоприбиральників, варто перевірити:
• потужність пристрою,
• ширина смуги, що очищається,
• висота снігопаду,
• регулювання кута викиду снігу,
• дальність викиду снігу,
• вага пристрою,
• рівень вібрації та шуму.
Якщо ми дбаємо про зручність використання, давайте шукати електричні снігоприбирачі, які мають:
• привід,
• відбивач,
• ручки з підігрівом
Електричні снігоприбирачі можна з успіхом використовувати для прибирання снігу на невеликих ділянках, адже їхній радіус дії обмежений електричним проводом. Вони зазвичай мають меншу робочу ширину, ніж бензинові пристрої (зазвичай 30-60 см) та меншу потужність. Завдяки електродвигуну вони роблять не так багато шуму, як бензинові пристрої, тому прибирання снігу не заважатиме сусідам. Такі снігоприбирачі працюватимуть на схилах, де можуть не впоратися бензинові пристрої. Електричні снігоприбирачі зручні у використанні – ними легко можуть керувати жінки. Також не становить проблем обслуговування таких пристроїв, адже вони дуже прості за конструкцією.

Вгору