Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Теплове обладнання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Теплове обладнання Київ

Обігрівачі призначені для створення комфортного температурного режиму у житлових, громадських, комерційних, складських та виробничих приміщеннях. Теплові завіси встановлюються над дверима комерційних будівель або складів, щоб створити невидимий бар'єр для гарячого повітря та запобігти попаданню холоду.

Промислові робочі місця та будівлі вимагають високих температур для створення керованих умов роботи та зберігання. Для тривалого використання, що працює як надійне джерело тепла, будівельний обігрівач є обов'язковим елементом обладнання для тих, хто працює в промисловості. Наша колекція пропонує портативні та встановлювані варіанти в залежності від потреб.

Види теплового обладнання

 • електричні. Обігрівачі, що використовують внутрішнє електропостачання 240 В, можуть проводити електричне опалення трохи більше 3 кВт. Використовують 3-фазні (400 В) електричні, можуть виробляти електричне опалення потужністю до 22 кВт. Доступні нагрівачі з високою температурою/меншим потоком повітря.
 • Інфрачервоні галогенні. Для ефективного електричного обігріву використовуйте інфрачервоні обігрівачі, такі як галогенні та керамічні. Вони ведуть себе як сонячне світло та нагрівають об'єкти, людей, на яких падають промені, але не нагрівають повітряну масу між ними, як електричні тепловентилятори.
 • Дизельні інфрачервоні. Для інфрачервоного обігріву з високою температурою, ніж при використанні електричного обігріву, скористайтесь дизельними інфрачервоними обігрівачами. У цих популярних гаражних моделях використовують дизельне паливо, щоб нагріти велику металеву пластину до помаранчевого кольору, випромінюючи тепло, як сонце.
 • Обігрів великого простору. Для великих приміщень це або пропанові обігрівачі, що використовують балонний газ, або дизельні. Можливі високі тепловиділення. Для вентиляторів з великою витратою повітря потрібна трифазна (400 В) електрика. Для отримання повітря без диму використовуйте непрямі обігрівачі.
 • Промислові кабінетні. Ці стаціонарні види можуть мати газові пальники (скраплений нафтовий газ та природний газ) або топкові мазутні пальники (червоне дизельне паливо та гас). Забезпечують більші обсяги повітря без диму. Для великих вентиляторів потрібна трифазна (400 В) електрика.
 • Нагрівачі відпрацьованої олії. Гаражний вигляд, що використовує як паливо старе моторне масло, вони економічні в експлуатації. На відміну від інших, існують правила поводження з небезпечними відходами, яких необхідно дотримуватись. Встановлюються стаціонарно, як шафові промислові.

Вибір теплового обладнання

Щоб вибрати обігрівач, необхідно спочатку знати джерело електроенергії, призначення та доступні типи палива.

Використання електроенергії в обігрівачах приміщень:
Незалежно від виду палива подача електроенергії є важливим фактором при виборі.

Електрика використовується для:

 • управління нагрівачем
 • управління паливними насосами
 • роботи вентиляторів для циркуляції/розподілу нагрітого повітря.

Типи електропостачання:

 • Харчування 110 Вольт.
 • 230 Вольт, 13 О.
 • 230, 16 А.
 • 400 Вольт, 16 А.
 • 400 Вольт, 32 О.

Переваги покупки теплового обладнання у магазині Інструмент Центр

У каталозі нашого інтернет-магазину ви можете обрати та купити опалювальні прилади різного призначення з доставкою по Києву та Україні. По Києву є кур'єрська доставка, в регіони відправляємо будь-якою транспортною компанією. Надаємо кваліфіковану консультацію продукції, що зацікавила, по телефону або на сайті.

Вгору