Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Плазморізи (Plasma)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Апарат повітряно-плазмового різання – технологія швидкого нарізування металевих деталей без використання пилок, ножівок та іншого інструменту. Для цього використовується спеціальний прилад – плазморіз, що генерує дугу високої температури. Під її впливом оброблювана ділянка нагрівається і плавиться метал. Апарат плазмового різання має низку переваг перед іншим обладнанням для різання металу, причому навіть у випадках серійного виробництва. Плазмове зварювання — це або джерело з плазмотроном, або лише плазмотрон. Ручний плазмовий різак можна використовувати для чистового різання (наприклад, під зварювання) та для роздільного різання.

Переваги плазморізів

Чому краще купити плазморіз в інтернет-магазині Інструмент Центр, його переваги:

 • Можливість обробляти будь-які кольорові та чорні метали, включаючи тугоплавкі, такі як титан, платина, золото, вольфрам, хром та інші.
 • Здійснює як пряме, так і фігурне різання по контуру, різання кіл за допомогою спеціального циркуля.
 • Плазморіз із безконтактним підпалом дуги може різати будь-які матеріали, не обов'язково щоб вони були струмопровідними.
 • Висока швидкість та якість різання.
 • Відсутність деформацій на деталях внаслідок локального впливу високих температур.
 • Безпека оператора та навколишнього середовища (не використовує горючі гази).
 • Доступність та низька вартість витратних матеріалів.

Як вибрати відповідний плазморіз?

Плазморізи (Plasma) вибираються виходячи із завдань, які планується вирішувати за їх допомогою:

 1. Наскільки інтенсивно використовуватиметься плазмове зварювання? Залежно від цього підбирається тривалість його включення. В основному, джерела живлення зі 100% ПВ коштують набагато дорожче, ніж апарати з циклом всього 60%. Для нерегулярної роботи це не критично, а значить немає сенсу переплачувати за зайву потужність.
 2. Яку товщину потрібно розрізати? Від цього залежить максимальний струм та робочий тиск, який має витримувати різак.
 3. Чи планується підключати плазморіз до верстата? Багато інверторних плазморізів дозволяють швидко змінити ручний плазмовий різак на механізований, для використання спільно з координатним столом з ЧПУ.
 4. Наскільки мобільним має бути агрегат? Тобто вимоги до його ваги та габаритів. Якщо потрібна максимальна мобільність, є варіанти плазморізів із вбудованим компресором. Фактично, крім електрики, їм для роботи не потрібно більше нічого.

Важливі характеристики апаратів плазмового зварювання, на які необхідно звернути увагу при виборі:

 • Напруга живлення, споживана потужність, струм при піковому навантаженні. Повинні відповідати параметрам наявної електромережі та проводки, що використовується.
 • Ріжучий струм. Необхідно заздалегідь визначитися з видом робіт, матеріалом та товщиною оброблюваних деталей. Підрахувати потрібне значення струму нескладно – для чорних металів він становить 4 ампери на 1 мм товщини, для кольорових – 6 ампер на міліметр.
 • Максимально можлива товщина різу. Параметр, який завжди вказується у технічній документації.
 • «Повітряні» показники плазморізу. Необхідний тиск стисненого повітря (від 4 до 6 бар) та його робоча витрата (л/хв) – вони повинні відповідати можливостям компресора або пневмомагістралі.
 • Системи захисту. Робота з апаратом буде безпечною, якщо в ньому передбачені різні рівні захисту – від перегріву, короткого замикання, перепадів напруги.
 • Для візуального контролю зручно, якщо на корпусі встановлено манометр та амперметр.
 • Важливим критерієм вибору є габарити плазморізу та його маса.

Чому варто купити плазморіз в Інстр?

Інтернет-магазин Інструмент Центр пропонує купити плазмове зварювання, яке відповідає вимогам та стандартам якості. Каталог плазмового різання постійно розширюється і доповнюється найновішими моделями. У нашому інтернет-магазині діє зручна та швидка доставка по Україні. Для швидкого пошуку товарів використовуйте функцію пошуку за категоріями, розділами та підрозділами, а також у рядку пошуку за пошуковим словом або артикулом. У представлених товарах Вам допоможуть зорієнтуватися досвідчені менеджери, які розкажуть вам технічні подробиці та умови доставки. Ми раді відповісти на Ваші запитання щодо цін та асортименту.

Вгору