Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Степлери електричні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Електричні степлери

використовують електричний струм для спрацьовування боєкомплекту та функціонують від електромережі. Електричний степлер може полегшити і прискорити завдання встановлення цвяхів завдяки своїй скорострільності. Версії з проводом, як правило, менші, тому вони ідеально підходять для базових робіт, коли джерело живлення легко доступне. Вони необхідні для невеликих дерев'яних конструкцій, таких як рами для картин, ящики та панелі кріплення.

Інструмент Центр пропонує широкий вибір степлерів, які потрібні для закріплення та ремонту будинку, в майстерні. До асортименту входять потужні моделі для важких умов експлуатації, портативні пістолети для скоб. У нас є аксесуари для степлерів, клейових пістолетів і цвяхів.

Електричні пістолети для дужок дорожчі за ручні, їх легше використовувати для рук, вони вимагають мінімального поштовху, щоб вистрілити дужкою. Їм бажаний шнур і розетка, якщо тільки вони не мають варіанта з батарейним живленням, що популярно і мобільно. Електричні пістолети досконалі для важких столярних робіт.

Важливі параметри для вибору електричних степлерів

  • Витратні матеріали містять цвяхи, скріпки, шпильки і т. д. Необхідні матеріали залежать від типу обладнання, з яким ви плануєте працювати. Деякі моделі можуть використовувати лише один тип обладнання, але є багаторівневі моделі, які працюють з більш ніж одним типом витратних матеріалів.
  • Налаштування сили удару – важливий параметр, коли доводиться працювати з матеріалами різної густини. Отже, товщі матеріал, сильніший удар. А з м'якими матеріалами буде потрібно трохи зусиль, інакше поверхня зіпсується.
  • Можливість подвійного удару необхідна, якщо в роботі задіяно важке обладнання – цвяхи, шпильки, кілочки. Повторні удари відбуваються без навантаження, без мотузки, а також захищають спорядження, що було доставлено під час першого удару. Це дозволяє з першого разу забивати цвяхи та штифти, які не повністю вбиваються у матеріал.

Електричні степлери відіграють важливу роль у ящику для інструментів тесляра. Їхня швидкість, точність і потужність підвищують продуктивність, що робить їх популярним вибором на робочих майданчиках, в домашніх умовах. Складні роботи, що повторюються, наприклад, для укладання підлог, покрівлі та обрамлення. Вибір одного з них знижує навантаження на аналог ручного інструменту, робота виконуються швидше, з більшою точністю та контролем, ніж будь-коли раніше.

Купити електричний степлер в Україні для роботи, найкраще у професійному інтернет-магазині Інструмент Центр

У межах асортименту розрізняються розмір цвяхів та види скоб. Наш каталог розширено за рахунок вибору цвяхів: від 1-го і 2-го цвяхів для кріплення каркасу, покрівлі, оздоблення та скоб.

Потужність цих пістолетів для цвяхів і степлерів може змінюватись від пневматичної, повітряної та газової, до версії з електричним шнуром і від акумуляторної літій-іонної версії.

Відкрийте для себе широкий спектр вибору степлерів від надійних брендів, таких як Dnipro-M, Stanley та інших. З нашим асортиментом ви зможете швидко і точно вбивати скоби в тверді матеріали, забезпечуючи професійне акуратне оздоблення.

Вгору