Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Аксесуари для плазмового різання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Приладдя для плазмового різання
У кожному будинку має бути міні-майстерня, оснащена основним інструментом для будівництва та ремонту. Однак є види діяльності, які потребують знань та відповідних навичок. Такий приклад, безперечно, зварювання та паяння. У категорії приладдя для зварювання та паяння ви знайдете товари для зварювання та паяння визнаних брендів.
Деталі плазмотронів призначені для повітряно-плазмового різання. Доступні деталі виконані у загальноприйнятих стандартах ручок, підходять до ручок таких виробників, як Дніпро-М, Патон та їх аналоги. Правильна заміна витратних матеріалів суттєво впливає на якість різання.
Ручки та аксесуари для плазмових різаків
Ручні різаки - це практичні пристрої, для яких необхідно запастися плазмовими ручками і деталями до них. Якісна ручка забезпечує вільне та зручне використання пристрою, плавне та швидке різання та ідеальний кінцевий результат. Оснащені універсальними з'єднаннями, довгими кабелями та газовим охолодженням, ручки ідеально підходять для багатьох ситуацій.
Плазмові пальники для різних матеріалів
Плазмові різаки виготовляються під певний обсяг робіт. Тому для вибору потрібно визначитися з параметрами оброблюваних матеріалів. Пропонуємо моделі як для різання товстих листів, так і для матеріалів меншої товщини.
Комфортна робота
Ручки з нашого каталогу повністю озброєні та готові до підключення. Ми представляємо тільки продукцію найвищої якості, створену перевіреними виробниками, міцну та надійну. Плазмові захвати зручні у використанні. Широкий вибір деталей означає, що кожен знайде собі той елемент, який йому потрібний. Кожен з них добре описаний, щоб прискорити процес покупки та отримати повне задоволення від використання різака.
Зварювальники повинні пам'ятати про відповідний одяг, що забезпечує безпеку та комфорт роботи. Зварювальні маски, щитки та чохли доступні в категорії приладдя для зварювання та паяння. Їхнє завдання - захист від високих температур, що виникають при зварюванні та паянні. Зварювальні маски, щитки та захисні чохли захищають очі та обличчя від відблисків, іскор, бризок та випромінювання, а також захищають дихальні шляхи від шкідливого пилу. Крім одягу, аксесуари для зварювання та паяння включають матеріали, які незамінні в будь-якому зварювальному та паяльному цеху, такі як зварювальний дріт, стрічки, дроти та кабелі.

Вгору