Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Полотна для електропил

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Полотна для електропил
Електропила - це практичний інструмент, який завдяки правильно підібраним порадам стане в нагоді для багатьох майстерень і будівельних завдань. У нас є вибір з різних типів лез, які різняться за типом зубів та застосування. Це найважливіші типи пиляльних полотен.
Пилки використовуються для виконання прямих різів, заготовок та дрібних деталей у таких матеріалах, як дерево, панелі та гіпсокартон. Деякі з них підходять для пропилів, наприклад цвяхів, що з'єднують меблеві щити, або для нарізування дюбелів. Леза з твердосплавним покриттям HM підходять для обробки керамічних, кабельних та цегляних стиків.
Круглі леза
Круглі леза цінуються за універсальність – вони можуть розрізати практично будь-який матеріал. Також виробники пропонують полотна із спеціальними зубами для різання кольорових металів. Гранульовані леза з твердого сплаву можуть використовуватися для кераміки та армованих волокном пластиків. Перевага насадки цього типу - гарне ведення для довгих різів до 80 см. Для довгих різів зручніше використовувати лобзик, шабельну пилку або циркулярну пилку.
Прямі леза
Цей вид аксесуарів відмінно підходить для створення візерунків, наприклад на меблевому щиті або паркеті. Вузькі леза ідеально підходять для невеликих порізів. Так само широкі використовуються для великих розрізів.
Пиляльні полотна гнуті
За допомогою вигнутих лез ми можемо різати прямо біля стіни, наприклад, врівень зі стелею або підлогою, тому що їх кріплення приховано в корпусі пили. Щільне розташування різального елемента дозволяє робити надрізи в контакті з меблевими плитами та багатьма іншими матеріалами.
Ножі для різання
Ножі відрізняються від пиляльних полотен своєю ріжучою кромкою. У пиляльних полотен це гострі зуби, а у ножів - гладка гостра кромка. Останні дуже корисні при видаленні герметиків та клею. Вони використовуються для поділу еластомерів.
Інші наконечники для електропили
Серед наконечників для інструментів є леза скребка, які можна використовувати для відокремлення пластмас або видалення залишків клею. Такі леза можна використовувати, наприклад, для очищення швів між плитками або при оновленні паркету.
Електрична пилка - це практичний інструмент з безліччю застосувань - вона буде корисна при паркетних роботах, будівництві панелей, ремонті пристроїв та багатьох інших видах діяльності, наприклад, при обслуговуванні, ремонті або будівництві. Її перевага в тому, що розрізи можна робити по заданій лінії. Широкий вибір насадок з різними налаштуваннями по відношенню до ручки пристрою полегшить налаштування леза під поставлене завдання.
Полотна для шабельної пилки прорізають матеріал штовхаючими та тягнутими рухами полотна. Їх можна використовувати для швидкого та чистого різання дерева та металу. Кількість зубів на дюйм (TPI) визначає тип матеріалу, який може різати. Нижчий TPI забезпечує швидке різання та найкраще підходить для різання дерева. Високий TPI забезпечує повільне та плавне різання, тому найкраще підходить для різання металу. Доступний в асортименті довжини будь-якого застосування.

Вгору