Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Заклепки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити заклепки для заклепочника

Надійний спосіб з'єднання.

У кожного майстра мають бути у своїй майстерні аксесуари, які дозволять створити міцний зв'язок між матеріалами. Цвяхи, шурупи, болти є популярними, але заклепки широко використовуються у будівельних роботах. Завдяки своїм властивостям вони кращі за інші кріпильні вироби.

Як працюють заклепки?

Це невеликі монтажні елементи, довжина яких зазвичай становить кілька міліметрів. Тому вони краще, ніж цвяхи або шурупи при з'єднанні двох тонких матеріалів. Заклепка залишається практично непомітною і водночас гарантує стабільність кріплення. Крім того, відрізняється малою вагою, що може бути важливим при створенні легких, зручних конструкцій. Використовуючи молоткові заклепки, можна ефективно поєднувати разом деталі з плоского листового металу, шматки шкіри і навіть пластмаси – вони розширюють можливості у сфері самостійної роботи та хобі.

Види заклепок

Доступно безліч типів:

  • Глухі, відомі як приводні заклепки, мають оправлення, що проходить через їхній центр. Після вставки в попередньо просвердлені отвори деталей, які вони з'єднують, глухий кінець розширюється, і відламується оправка. Їх можна встановити лише з одного боку, що робить їх ідеальними для приміщень з обмеженим доступом.
  • Трубчасті мають отвір під хвостовик усередині стрижня заклепки, доступні з головками різних типів: овальна, ґудзикова, плоска, потайна.
  • Защіпні поставляються попередньо зібраними і просто вставляються в необхідні отвори, забезпечуючи швидке, зручне рішення.
  • Суцільні або оригінальні заклепки. Ці міцні застібки стійкі до води, вібрації, злому та інших суворих умов.
  • Різьбова вставка та заклепувальні гайки, які застосовуються як класичне заклепування, поєднують безшовне, міцне та довговічне різьблення у крихких листових матеріалах.

Де можна використовувати заклепки?

Заклепки призначені для забезпечення дивовижної гнучкості, дозволяючи скріплювати дерево, метал, пластик та багато іншого. Вони підходять для обмеження тонких, тонких матеріалів і крихких з'єднань. Поширені повсякденні застосування:

  • Будівництво та ремонт
  • Транспорт, інфраструктура
  • Деревообробка та декоративне оздоблення
  • Металоконструкції
  • Авіація, авіакосмічна промисловість та автомобілебудування.

Вибір заклепок в Інструмент Центрі

В асортименті представлені заклепки різних параметрів - тут ви знайдете короткі моделі, довжиною не більше 1 см і довгі, більше 2 см. Завдяки цьому можна легко адаптувати їх під свої потреби та вибрати моделі, необхідні для конкретних завдань. Заслуговують на увагу заклепки з алюмінію - надзвичайно легкі, але при цьому мають відмінні параметри міцності. Можете бути впевнені, що з'єднання, створені такими заклепками, збережуть свої властивості довше.

Вгору