Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Лазерні рівні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Лазерний рівень — прилад, що включає дуже широкий спектр моделей, як професійних, так і побутових. Лазерний нівелір - це апарат, який розтягує лазерну точку в лінію, а вона в свою чергу знаходиться у певній площині. Він діє основі лазерних діодів, виділяють потужний світловий потік, званий лазером. Спочатку після винаходу лазера, він використовувався в оборонній промисловості, а потім і в інших галузях.

Існує кілька видів лазерних рівнів:

- точкові рівні мають найпростіший пристрій. Оптична система видає тонкі прямі промені, проецирующиеся на площині точки, принцип роботи дуже нагадує лазерну указку. Побудовачі осей стануть у нагоді в ремонті: розмітка під кріплення, розмітка лінії поклейки шпалер і т.д.

- Лінійні нівеліри або крос-лайнери формують площину певного розміру. Рівні з лазером 3d працюють на будь-якій площині, яка потрапляє до зони дії, відображають пряму лінію. Такі рівні будуть корисні у оздоблювальних роботах та на будівництві.

- при розмітці на великих площах для утворення загального обрію найкращим вибором будуть ротаційні лазерні рівні. Функції вони самі, як і в лінійних, але площини розгортають на 360°. Використовують складну систему, що впливає на їхню вартість, професіоналам необхідно купити лазерний рівень 360 градусів в Україні, домашньому майстру такий прилад не потрібний.

Важливі критерії при виборі лазерних рівнів:

- Точність, рівень має певну похибку. Прилади можуть давати невеликі відхилення від ідеальної прямої. Вказується це значення мм на метр проходження променя. Високоточні рівні видають лише до 1 мм, менш точні – до 4 мм на метр. Звичайно ж краще більша точність, але для ремонту в будинку чи квартирі можна купити недорогий електронний рівень, в якому буде похибка 2 мм.

- Дальність дії. Цей параметр впливає на витрати енергії батареї. Дальність дії променя вимірюють у метрах, у деяких приладах вказують дальність у радіусі чи діаметрі. Для побутових робіт по дому не потрібен рівень із великою дальністю дії. Для масштабного будівництва необхідно купити лазерний рівень із потужнішим променем лазера.

- кількість променів у стандартних побутових приладах один чи два. Якщо ви плануєте встановлювати перегородки, вирівнювати стіни, підлогу та інші складні роботи, потрібен набір із двох площин – вертикальна та горизонтальна. При покупці моделі з таким функціоналом найкращим вибором буде лазерний рівень з можливістю окремого включення кожної площини, іноді зайві лінії заважають роботі.

- тип лазера, найкраще вибрати зелений колір променя, ближчий до сприйняття очей. Лазерні нівеліри з червоним променем дешевші, але при яскравому світлі промінь буде погано видно.

Лазерний рівень, ціна якого може коливатися в залежності від характеристик, можна вибрати з каталогу інтернет-магазину Інструмент Центр! Весь інструмент пройшов сертифікацію в Україні та забезпечується гарантією.

Вгору