Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Зварювальні напівавтомати MIG/MAG

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Зварювальні напівавтомати в Україні купити

це електромеханічні прилади, для виконання зварювального процесу плавиться електродом у вигляді дроту шляхом механізованої подачі його до місця зварювання. MIG/MAG зварювання широко використовується для зварювання серед захисних газів. Складається такий апарат із джерела живлення, пристрою подачі дроту, пристрою керування, пальника. Завдяки автоматизованій системі подачі зварювального дроту до зони зварювання забезпечується неймовірна зручність у роботі.

За джерелом живлення можна розділити агрегати на три види – трансформатори, випрямлячі та інвертори. У зварювальних трансформаторах створення струму здійснюється за рахунок обмоток, цей вид має велику вагу і габарити. Але попри це їх прийнято вважати найнадійнішими. Інверторний зварювальний напівавтомат компактніший, має малу вагу, зручний у використанні, споживає невелику кількість енергії. Такі моделі дуже чутливі до пилу та інших зовнішніх впливів, доцільніше використовувати їх у побутових цілях. Економічність і мала вага роблять інверторні напівавтомати найпопулярнішими серед майстрів. Висока ціна на зварювальні напівавтомати обумовлена надійністю та якістю, вартість безпосередньо залежить від основних параметрів:

  • сила струму;
  • плавне або ступінчасте регулювання струму;
  • тип пальника;
  • використовувана система охолодження.

Щоб вибрати та купити зварювальний напівавтомат в Україні, насамперед варто звертати увагу на такі особливості:

  1. Максимальний струм разом із коефіцієнтом постійного включення визначають спектр застосування зварювального напівавтомата. Купувати апарат з великим максимальним струмом необхідно, якщо плануєте тривалу безперервну роботу, реалізувати такий струм на звичайному дроті не можна.
  2. Потужність апарату та діапазон робочих напруг важливо враховувати, якщо передбачається підключати його до слабкої електромережі в гаражному масиві або приватному секторі. Чим менша споживана потужність, тим меншими будуть просадки напруги під час роботи. Відповідно, чим нижчий поріг робочого діапазону напруг, тим більшу просідання апарат витримає без перебоїв у роботі.
  3. Можливість зміни полярності буде необхідна при зварюванні флюсовим дротом, або як ще його називають, «порошковим», зварювальним напівавтоматом без газу. Якщо зварювання під вуглекислотою використовується зворотна полярність («плюс» на пальнику), то порошкового дроту потрібна пряма полярність («мінус» на пальнику). Також на прямій полярності працюють із деякими сортами звичайного дроту, легованими лужними металами.
  4. Додаткові режими роботи, передбачені в конструкції багатьох напівавтоматів, значно розширюють їхню функціональність, що безпосередньо впливає на вартість. Зазвичай MIG/MAG зварювання доповнюється режимом MMA (ручного дугового зварювання) – купуючи такий апарат, ви зможете варити і тонколистове залізо, і масивні металеві конструкції, де дріт не забезпечить глибокого проварювання.

Професіоналам і зварювальникам-новачкам корисно знати основну класифікацію зварювальних напівавтоматів інверторного типу, яка включає наступні типи:

Побутові – відносно недорогі апарати, що складаються з одного корпусу та працюють із напругою 220В. Також у них є можливість переполюсування, що дозволяє працювати як серед газу, так і використовувати флюсовий дріт.

Напівпрофесійні - потужні та високотехнологічні установки, в яких зварювання здійснюється за допомогою газу. Такі пристрої оснащуються спеціальним модульним блоком захисту при використанні.

Професійні - дорогі, але досить універсальні моделі, працюють методом дугового напівавтоматичного зварювання, мають передню панель управління і місце для балона з газом. Підключаються до трифазної мережі.

Трансформаторний напівавтомат чи інвертор? Враховуючи той факт, що досі більшість зварювальних робіт виробляються на трансформаторних типах, питання зовсім не порожнє і потребує роз'яснень. У чому важливі відмінності трансформатора та інвертора? Обидва джерела зварювального струму. Але генерують його по-різному. Для вибору того чи іншого важливіше не механізм перетворення струму, а відмінності у застосуванні і, головне, як одержувані зварювальні шви. Трансформаторні моделі громіздкі, їх потрібно переміщати візком, а краще використовувати в стаціонарних умовах, без переміщень. Інверторні напівавтомати легші і менші, шви з їх допомогою виходять більш якісними, а ціна значно вища. Якщо грошове питання стоїть гостро, трансформатори можна вибрати для домашніх робіт на дачі або в приватному будинку. В особистому гаражі вони також підійдуть. Якщо ж ви плануєте займатися зварюванням відповідальних ділянок типу опалення, водопроводу, ємностей або труб з нержавіючої сталі, вам слід зупинити свій вибір на інверторах.

Вирішуючи купити зварювальний напівавтомат, Ви отримуєте можливість відразу ж підібрати всі необхідні аксесуари для роботи - редуктор, балон для газу і запасний витратний матеріал (дріт). Ціна для Вас буде не найвизначальнішою – інтернет-магазин Інструмент Центр представляє широкий діапазон напівавтоматичного обладнання для зварювання, який задовольнить усім технічним вимогам та умовам його використання. Здійснити покупку Ви можете як за допомогою оформлення замовлення на сайті, так і зателефонувавши до контакт-центру. Вся наша продукція має прийнятні ціни та найвищу якість!

Вгору