Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Дроворуби

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дровоколи електричні

Дровоколи працюють, натискаючи кнопку або потягнувши за важіль, який розколює колоду до необхідного діаметра. Ручні дровоколи наводяться в дію важелем і підходять для невеликих обсягів. Більшість поділяє колоди на дві частини. Для розколювання колод на чотири частини меншого розміру можна прикріпити дерев'яний клин.

Перш ніж запалити дров'яний камін або багаття на задньому дворі, вам знадобиться багато дров. Купуйте дровокол, щоб перетворити повалені дерева і гілки на корисні дрова для наступної ночі біля вогню, що реве.

Відмовтеся від пили та виберіть більш міцний, практичний та ефективний спосіб рубки дров. Автоматичний дровокол має потужний двигун і може розпилювати колоди великої товщини. Він може розколювати деревину у горизонтальному та вертикальному положенні, що дозволяє вам налаштувати пропил. Вбудовані опори для колод також спрощують обробку. Деякі дроворуби мають можливість буксирування, тому ви можете прикріпити їх до зчіпного пристрою причепа для використання далеко від дому.

Комфортна та швидка заготівля дров на холодну пору року

Рубати дрова вручну сокирою – фізично складне та трудомістке завдання. Щоб зробити вашу майбутню роботу більш комфортною, дровоколи AL-KO оснащені потужними двигунами, тому ваш запас дров на зиму поповнюється в найкоротші терміни. Наші надзвичайно міцні горизонтальні та вертикальні дровоколи завдяки своїй перевіреній роботі високо цінуються під час виробництва дров. Дровоколи працюють зі стандартною напругою 230 В та можуть забезпечувати зусилля колки до 6 тонн. Завдяки компактній конструкції наші дроворуби можна зберігати в сараї для інструментів, прибудові або гаражі. Робити дрова ще ніколи не було так просто!

Електричний дровокол – легкий варіант для колки дров. Спробуйте одну з цих моделей, якщо вам потрібно різати колоди тонші за 30 см. Міцні компоненти, такі як прецизійні шестерні насоса та мідні обмотки, дозволяють колоти дрова одним рухом ручки. Ці дровоколи оснащені міцними колесами, що полегшує транспортування обладнання з одного об'єкта на інший.

Особливості машин для колки колод

  • Дровоколи з електродвигунами використовуються штатно, підключені до центральної електромережі;
  • Бензинові двигуни набагато потужніші і, головне, мобільніші. Машини, що працюють на паливі, можуть працювати на будь-якій відстані від джерела живлення;
  • Функція одночасної колки та нарізки визначає універсальність обладнання до певної довжини;
  • Горизонтальний дровокол займає більше місця, а вертикальні мають посилені механізми, що підвищують безпеку майстра.
  • Окремий акцент допомагає регулювати висоту машини з урахуванням зростання оператора.
  • Великі колеса забезпечують швидке транспортування;
  • Використання кількох вкладень збільшує продуктивність, оскільки журнал можна розділити на кілька журналів одночасно.

Портативність, подвійна дія для колки дров, а також ефективне та ергономічне розташування оператора роблять дровоколи вигідним вкладенням коштів для домовласників, землевласників, фермерських господарств, невеликих підприємств із виробництва дров та комерційних компаній із виробництва дров.

Купуйте дровоколи в Україні для домашнього чи професійного використання

які допоможуть вам підготувати дрова. Коли температура починає падати, немає нічого кращого, ніж величезний сухий стос ідеально розколотих дров. У магазині Інструмент Центр є все, що вам потрібно від бензопили до дровоколів.

Вгору