Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Бури по бетону

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Бури бетону
Свердло по бетону має бути міцним і довговічним, адже бетон - один із найтвердіших будівельних матеріалів. Робота з ним не завжди проходить гладко, тому вона має бути не тільки ефективною, але насамперед безпечною для користувача. Свердло по бетону необхідно правильно підбирати з погляду параметрів свердління. Це дозволить підвищити комфорт та швидкість роботи, а також вплине на ергономіку та роботу відповідно до правил безпеки та гігієни праці. Свердло по бетону призначене для обробки залізобетону, який є найпопулярнішим будівельним матеріалом як у старому, так і новому будівництві.
Переваги бурів по бетону
Більшість будівельних елементів на будмайданчику виготовлені із залізобетону, і стрижні зазвичай розміщуються якомога ближче до поверхні. Зазвичай ми знаходимо їх на 2-4 см нижче поверхні, тому при свердлінні дуже легко натрапити на армований стрижень. Свердло, не пристосоване для роботи в бетоні, ушкоджується, найчастіше через сколювання головки або заклинювання між стрижнями. Наконечник може перегрітися і затвердіти, що призведе до потемніння кольору. Отже, необхідно використовувати правильне свердло та метод свердління у бетоні.
Бури по бетону як основний набір свердл.
Ремонтні, будівельні та оздоблювальні роботи можуть виконуватися ще ефективніше, ніж раніше. Все, що потрібно зробити, це придбати відповідні електроінструменти та правильно підібрані аксесуари. Якщо шукаєте свердла, які дозволять робити отвори в бетоні, обов'язково ознайомтеся з категорією нижче. В ній ви знайдете широкий асортимент бітів для ударних дрилів - завдяки цьому рішенню зможете легко виконувати необхідні завдання на будівельному майданчику, без необхідності виклику фахівців та додаткових витрат. Свердла виготовлені із міцних матеріалів, тому вони гарантують безвідмовну роботу протягом тривалого часу – не доведеться турбуватися про необхідність їх заміни. Вони упаковані таким чином, щоб їх можна було легко транспортувати та зберігати.
Купити бури по бетону в Інструмент Центрі
Універсальні свердла по бетону відмінно підходять для роботи з такими складними матеріалами, як цегла, бетон або камінь. Елемент зі сталі має механічну міцність, завдяки чому може служити довгі роки. Для виготовлення його наконечника використовувався вольфрам, який не кришиться навіть під час роботи з твердими матеріалами. Перевагами свердла є оброблений наконечник для довговічності при інтенсивному бурінні, доступність різних розмірів та сумісність з багатьма пристроями.
Свердла по бетону sds plus - незамінний елемент як у домашніх, так і професійних майстернях. З цим виробом ви зможете провести основні ремонтні та будівельні роботи – повісити картину на стіну або розкласти нерівності на підлозі. Можете поєднувати цей продукт з більшістю електроінструментів у продажу. Перевагою продукту є висока якість виготовлення, що означає його безпеку. Свердла sds plus виготовлені за технологією, яка викликає мікротріщини в бетоні, що прискорює свердління. Діагональні елементи на наконечнику мінімізують ризик заклинювання контакту з арматурою. Свердло не ковзає по гладкій поверхні. Спіральна конструкція підвищує стабільність роботи та запобігає поломці свердла.
Ви будете використовувати свердло залізобетону при створенні різних конструкцій, - прикріплене до електроінструменту, воно дозволяє створювати отвори в твердих матеріалах, включаючи залізобетон. Він відрізняється надзвичайною міцністю, оскільки виготовлений з легованої сталі та карбіду вольфраму. У запропонованому асортименті ви знайдете інші види цього інструменту. Перевага свердла цього типу - наконечник у формі долота, який полегшує свердління в бетоні та камені, та шліфований наконечник для швидкого свердління в бетоні та цегли. Виріб підданий піскоструминній обробці, що забезпечує стійкість до стирання.

Вгору