Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Тепловізори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Детектори тепла (тепловізор)

прилади, що досліджують поверхню чи об'єкт шляхом теплового випромінювання. Вони перетворюють інфрачервоні промені, які від об'єкта, перетворюючи в видиму картинку. Тепловізор будівельний здатний визначити показник температури та характеристики температурного поля об'єкта, вступивши з ним у безпосередній контакт. Сучасні побутові тепловізори відрізняються компактністю та доступною ціною, що забезпечує їхню можливість використання з метою охорони, для вирішення побутових завдань, наприклад, дослідження об'єкта на предмет тепловтрат.

Залежно від технічних характеристик розрізняють два види тепловізорів:

  • з детектором, що охолоджується - стаціонарні високочутливі апарати, призначені для відеоспостереження в нічний час, а також для військових операцій.
  • з неохолоджуваним детектором - підходять для більшості побутових та професійних завдань. Ці пристрої портативні, легкі та прості у використанні.

Також теплові детектори можна розділити на типи залежно від дальності дії:

  • тепловізори близької дії до 500 м, використовуються в побутових умовах, наприклад, комунальними службами, охорона невеликої території, обстеження будівель і т.д.
  • апарати середньої дії можуть досягати видимості до 5000 м-коду.
  • тепловізори дальньої дії розроблені для виконання військових завдань, моніторингу місцевості, що перевищує відстань в 5 кілометрів.

На які важливі характеристики тепловізорів слід звернути увагу на вибір.

  1. Чим нижче буде термочутливість, тим точніші результати можна отримати. Даний параметр є пріоритетним, що визначає похибку вимірювання у двох точках, розташованих поруч (NETD), одиниця виміру – градусах за Цельсієм (°С)
  2. Розмір та роздільна здатність інфрачервоного детектора та дисплея. Чим більший розмір матриці (ІЧ-дисплей), тим більш точні дані Ви зможете отримати, впливає на чіткість картинки, показник похибки, поріг температури. Розмір дисплея буде важливим, якщо апарат не обладнаний інтерфейсом для підключення до ПК або слотом картки пам'яті. Вибрати та купити інфрачервоний детектор можна у каталозі нашого інтернет-магазину.
  3. Температурні режими та чутливість. Цей показник визначає сферу використання тепловізора та його ціну. Чим ширший діапазон вимірюваних температур, тим вища вартість. Діапазон може становити від -40 до +500 градусів за Цельсієм, тому перш, ніж купити тепловий детектор, слід розуміти в якому режимі вимірювань відбуватиметься експлуатація.

Ринок будівельних тепловізорів інтегрований з додатковими модулями, як GPS, кутомір, лазерний далекомір, телевізійна камера та лазерний покажчик. Ці додаткові гаджети можуть значно збільшити можливості тепловізорів. Щоб дізнатися, де можна купити тепловізор у Києві та отримати консультацію щодо вибору, пропонуємо вам звернутися до Інструменту Центру. Ми розповімо, де купити детектор тепла і як його вибрати, виходячи з ваших завдань.

Вгору