Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Набори олівців і маркерів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Набори олівців та маркерів купити у Києві

Будівельні маркери використовуються для нанесення відповідного маркування на деталі. Будівельні олівці використовуються в основному для малювання на дерев'яних елементах (столярні олівці) та мінеральних (муляри). Вони відрізняються твердістю графіту. Маркери для маркування металевих, скляних та пластикових елементів.

Набори маркерів пропонують користувачеві точність, контроль та універсальність. Вони зазвичай призначені для створення довговічних написів на таких поверхнях, як картон, пластик, гума, текстиль та багато інших. Маркери можуть виконувати точну роботу над великомасштабними завданнями, такими як художні інсталяції, картини та детальне внутрішнє оздоблення. Вони можуть усунути необхідність у малярських кистях при заповненні деталей, а відсутність окремих волокон у малярських кистях може призвести до чистої заливки з меншим ризиком розмазування. Маркери та олівці поставляються з різними розмірами наконечників від тонких до широких.

Як користуватися маркерами та олівцями

Ручки для будівельників прості та зручні. Струсіть маркер з фарбою, натисніть пером на клаптик паперу, поки колір не потече, а потім скористайтеся.

Під час ремонтних, монтажних та ремонтно-будівельних робіт необхідно наносити відповідне маркування на наступні оброблювані матеріали та поверхні. Це досягається за допомогою спеціальних продуктів, таких як будівельні маркери та олівці. В одному місці ми зібрали безліч будівельних інструментів такого типу, які підійдуть для розмітки різних поверхонь. Серед олівців у нас є столярні, які використовуються в основному для малювання на дерев'яних елементах та для цегляної кладки. Обидва продукти відрізняються твердістю графіту.

У нашому реченні, серед іншого, знаходяться будівельні маркери від Stanley. Це відмінні інструменти, які успішно будуть застосовуватися для письма на металі, склі, дереві та інших гладких поверхнях. Пропоновані будівельні маркери стійкі до впливу води та жиру, тому немає ризику, що нанесене ними маркування не буде видно або випадково видалено. При цьому їх легко змити при використанні спеціальних миючих засобів, розчинників та ацетону.

Маркери характеризуються високою концентрацією пігменту, завдяки чому маркування чітко видно, чітке і точне протягом тривалого часу після нанесення на оброблюваний матеріал. Це швидковисихаючі продукти, доступні в різних кольорах. Вони успішно використовуються в багатьох галузях промисловості, у тому числі й будівництві, геодезії, видобутку корисних копалин, точковому маркуванні та ін. Ми пропонуємо їх у різних кольорах: синій, червоний, чорний.

Можливе маркування на дерев'яних та мінеральних матеріалах відповідними олівцями. Вони призначені для типових робіт та матеріалів. Пропозиція нашої продукції широка, її якість найвища, а ціни конкурентоспроможні.

Вгору