Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Свердла

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Свердла
Електроінструменти, такі як дрилі, які ми вибираємо для дому, рідко комплектуються свердлами – купуємо їх в залежності від наших потреб.
Правильний підбір свердла – запорука правильного виконання багатьох робіт. Це впливає на ефективність, безпеку та комфорт використання дриля. Що ми повинні знати про свердла, що підходять для матеріалу, що обробляється?
Підберіть відповідний свердло для будь-якого проекту буріння. У магазині Інструмент Центр є широкий вибір свердлів, включаючи свердла по каменю, плитці, SDS, HSS, свердла по дереву, металу та багато іншого. У нас є свердла від відомих брендів, включаючи DeWalt, Stanley та Cedima, для забезпечення високої якості та довговічності.
Знайдіть спеціалізовані свердла зі швидкорізальної сталі, у тому числі свердла зі швидкорізальної сталі по металу та каменю. Наші свердла зі швидкорізальної сталі універсальні та підходять для широкого спектру електроінструментів. Набір метричних свердл HSS ідеально підходить для обробки сталі, чавуну та кольорових металів. Для отримання додаткової твердості та продуктивності оберіть свердло по каменю HSS Titanium та TCT.
Купуйте свердло по дереву, що підходить для вашого завдання. Набір ударних свердел для плоскої деревини DeWalt містить свердла з дуже товстим міцним хвостовиком, для комбінованих свердлів, шуруповертів та ударних викруток. Свердла по дереву із чотирма різцями ідеально підходять для різання балок.
Ми пропонуємо широкий вибір корончастих свердлів, що відповідають розміру популярних труб, кабелів та повітроводів. Для одинарних корончастих свердлів оберіть корончате свердло TCT, яке підходить для швидкого та чистого свердління отворів у цеглині та дрібнозернистих блоках. Для наборів корончастих свердлів оберіть професійний набір алмазних коронок для сухого свердління від Cedima.
Кобальтові свердла ідеально підходять для тих, кому потрібні міцні та жароміцні свердла. Набори свердлів підходять для свердління сплавів, загартованої сталі, чавуну, титану та нержавіючої сталі.
Ціна свердла
Без цільних свердл складно знайти якісь ремонтно-будівельні роботи, тому варто обзавестися солідним набором. Ціни на свердла залежать насамперед від матеріалу виготовлення та їхнього розміру.
Перед покупкою свердл - крім їх ціни - важливим питанням буде їхнє передбачуване використання. Через матеріал, в якому будемо свердлити отвори, ми в основному розрізняємо свердла по металу, бетону, дереву та кераміці. У продажу є універсальні свердла, які можна використовувати для обробки, наприклад, пластмас.
Оброблюваний матеріал та вибір свердл
Свердла по металу - повинні бути адаптовані до роботи з різними типами сталі, з металевими сплавами та м'якими металами. Особливо рекомендуються свердла з титану та кобальту через їх високу міцність і твердість. Ідеально підходить для обробки нержавіючої сталі, титану та чавуну. З іншого боку, універсальні свердла повинні добре працювати з м'якими металами, такими як алюміній та мідь.
Свердла по бетону – бетон – твердий будівельний матеріал, тому свердла мають бути дуже міцними. Свердла по каменю підходять для свердління в бетоні, а також для свердління отворів у цеглі та камені. У продажу є свердла по бетону, ударні, алмазні та титано-вуглецеві.
Свердла по дереву - обробка дерева вимагає добре підібраних свердл з точки зору типу роботи, розміру, твердості та конструкції свердла. Серед свердлів, призначених для роботи з деревом, можна виділити в основному спіральні свердла для свердління отворів малого та середнього розміру, а також спіральні та лезові свердла для свердління великих отворів.
Свердла по кераміці – алмазні свердла зазвичай використовуються для свердління керамограніту, з яким важко працювати. Варіанти з алмазними наконечниками - одні з найтвердіших і найдовговічніших свердлів, які можна успішно використовувати не тільки з керамікою, але і з металами, бетоном, склом та керамікою.
Купити свердла в інтернет-магазині
Використання правильних свердлів життєво важливе для швидкого та ефективного виконання роботи. До асортименту входять бурові коронки, спеціально розроблені для певних робіт, а також комплекти для ремонту та обслуговування. Сумісні з більшістю марок свердел, їх легко встановити. Збереження гостроти свердла важливо для зменшення навантаження на інструмент та кращих результатів різання.

Вгору