Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Дизельні генератори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дизельні генераторні установки

Це потужна силова установка, що використовується в приватних цілях для заміського будинку та дачі, а також на промислових підприємствах як основне або резервне джерело електрики. Дизельні генератори відрізняються тривалим терміном експлуатації, зумовленим стійкістю та витривалістю механічних елементів системи, а також здатністю витримувати високі силові навантаження. Багато дизельних генераторів за вигідною ціною розраховані на безперервну роботу, наприклад, у житловому будинку, на дачі або виробництві. У них найвища потужність, що видається, може досягати 350 - 400 кВт. До того ж, вони вигідніші за витратами на паливо та простіше в обслуговуванні, ніж бензинові.

Переваги дизельних генераторів для дому

Дизельна електростанція має дуже широкий спектр застосування і має ряд переваг:

  • Тривалий термін служби.
  • Висока потужність пристрою.
  • Висока міра надійності подачі електроенергії.
  • Можливість тривалої роботи без перерви.
  • Можливість використання у величезних приміщеннях та виробничих цехах.

Незважаючи на всі ці переваги в пристрої, є думка про те, що дизельгенератори мають властивість погано працювати за умови зимових холодів. Але щоб позбавити небажаних проблем типового роду, важливо правильно встановити, експлуатувати, а також належним чином підготуватися до зими.

Важливі технічні характеристики дизельних генераторів

  1. Потужність. Для генераторів на дизельному паливі цей показник починається від 2 кВт і закінчується значення до 3 000 кВт. Для стабільної подачі струму важливо, щоб продуктивність пристрою була на 25—30% вищою від загального енергоспоживання мережі.
  2. Місткість паливного бака та споживання палива. Від цього залежить час роботи, і навіть вартість його змісту.
  3. Тип системи охолодження. У сучасних пристроях застосовується водне та повітряне охолодження. Водне ефективніше та забезпечує безперебійну роботу протягом великих проміжків часу. Повітряне не так добре захищає від перегріву, але займає значно менше простору, тому зазвичай використовується в портативних диз генераторах.
  4. Виробник. Ми реалізуємо дизельні генератори як вітчизняних, і зарубіжних фірм. За допомогою зручних фільтрів на сайті ви зможете вибрати потрібний бренд у нашому каталозі.

Всі ці фактори впливають на сфери застосування та, як правило, на їхню вартість.

Де купити дизельні генератори у Києві за найкращою ціною?

Якщо Ви хочете купити дизельний генератор для побутового користування, зверніть увагу, що дизельна установка досить галаслива і, вирішивши придбати електростанцію, що працює на солярці, рекомендуємо придивитися до моделей в шумозахисних кожухах або помістити агрегат у спеціальний звукоізолюючий контейнер. Дизельні генератори можна купити в нашому інтернет-магазині, замовивши доставку товару. Заощаджуйте свій час за допомогою онлайн покупок в Інструмент Центрі.

Вгору