Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Гайкові ключі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Гайкові ключі купити у Києві

Основний інструмент практично кожного майстра. Вони входять до комплекту всіх ящиків для інструментів, використовуються в домашній майстерні та у комерційному секторі. Є безліч типів і розмірів гайкових ключів. Вони зустрічаються скрізь, де необхідно затягнути або послабити гайки, болти з різними профілями приводу, в основному з шестигранником з метричним або дюймовим різьбленням. Поширений тип для більшості гвинтів – з відкритою позіхою.

Різні типи

Виробники, постачальники та оптові торговці в Україні та в усьому світі пропонують безліч типів гайкових ключів. У цьому розділі ми розглянемо деякі з різновидів, що широко використовуються, і для яких видів робіт зазвичай призначається кожен тип.

Розвідні типи

Дозволяють регулювати розмір губок гайкового ключа за допомогою гвинта. Універсальні - можна використовувати їх з гайками, болтами та кріпленнями різних розмірів, але не такі міцні, як одного розміру. Більшість розвідних моделей мають зручну шкалу розмірів у британських чи метричних одиницях виміру.

Комбіновані ключі

Пропонують найкраще з обох світів, поєднуючи два найпопулярніші типи у двосторонній інструмент. Рожковий підходить для двох паралельних сторін гайок і болтів, а накидний захоплює все кріплення з усіх боків. Якщо ви не працюєте з гайкою одного розміру, може знадобитися комплект комбінованих гайкових ключів!

Ключі W з відкритим кінцем із розвальцьованою гайкою

Рожкові ключі з розтрубною гайкою підходять для ослаблення гайок та болтів, прикріплених до трубок. Їхній розкльошений стиль охоплює застібки, як накидний, але з відкритим кінцем, через який можна простягати трубки. Рожкові з розвальцьованою гайкою, необхідні для роботи в автомобільній, сантехнічній промисловості, мають двосторонній вигляд - переверніть їх, щоб збільшити дугу повороту.

Гайкові ключі з відкритим кінцем

З відкритою позіхою - один з найпоширеніших типів. С-подібні губки з відкритим кінцем підходять для двох плоских паралельних сторін поворотної застібки, що дозволяє повертати її. Головка ключа зазвичай встановлюється під кутом 15 градусів, що забезпечує широку дугу повороту.

Гайкові ключі з тріскачкою

Ключі з храповим механізмом повертають гайки або болти лише в один бік, тому не потрібно постійно регулювати хват. Це може заощадити час. Наші комбіновані ключі з храповим механізмом мають відкритий та кільцевий кінець. Можна купити набори з механізмом хропіння різних розмірів.

Накидні типи

Мають петлевий кінець замість відкритого, який щільно захоплює поворотні застібки з усіх боків. Просто надягніть кільце на гайку або болт і поверніть, щоб послабити або затягнути. Більшість мають двосторонній розмір, метричну чи британську систему заходів.

Динамометричні ключі

Це спеціальний інструмент, якщо потрібна точна затяжка кріплення. Їх можна відрегулювати на попередньо задані налаштування моменту, що крутить, і видавати клацаючий звук, коли гайка або болт досить затягнуті. Динамометричні можуть мати храповий механізм для простоти, швидкості. Ми маємо широкий асортимент товарів високої якості, в тому числі міцні чохли для перенесення, які можна використовувати в дорозі.

Поради щодо купівлі гайкових ключів

Гайкові ключі важливі в автомобільній сфері та для дому, мають бути гарної якості. При виборі будь-якого завдання необхідно враховувати низку моментів. Крім розміру є ще кілька речей, які вимагають належної уваги.

Довжина - величезне значення у тому, яке зусилля можна докласти до застібці. Довгий інструмент може створювати більший момент, що крутить, зусилля повороту і це краще для гайок більшого розміру, жорсткості.
Профіль впливає на стабільність з'єднання гайкового ключа з гайкою. Профіль, який більше контактує з гайкою, наприклад накидною, має меншу ймовірність прослизання в порівнянні з профілем, який стосується лише кількох сторін гайок.
Товщина та ширина головки. Товсті головки та вали надають інструменту більшої міцності та забезпечують кращий контакт, а це означає, що гайки будуть легко повертатися, і ймовірність їх пошкодження під час процесу зменшується.
Матеріал впливає його якість. Титан або сталь з високим вмістом ванадію (приблизно до 1%) мають найкращу якість і можуть служити протягом тривалого терміну служби.
Це кілька порад, які допоможуть вибрати правильну модель відповідно до вимог. Інструмент Центр пропонує широкий асортимент гайкових ключів для самостійного та професійного використання за конкурентними цінами.

Вгору