Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Газові генератри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Газові генератори купити у Києві

Вибір відповідного резервного генератора для будинку, що відповідає потребам вашої родини, є важливим рішенням, яке може зробити домовласник. Газові генератори не вимагають особливого обслуговування та автоматично вмикаються при відключенні електроенергії. Маючи більшу ємність, можуть робити більше, ніж просто тримати світло увімкненим. Якщо вам потрібний домашній резервний генератор для живлення всього будинку чи кількох кімнат, проблем із вибором не буде. У нас широкий вибір резервних генераторів для будинку на природному газі, пропані (LP) та дизельному паливі.

Шукаєте енергетичне рішення, що забезпечує надійну подачу енергії у будь-який час, купити газовий генератор – відмінний вибір. Ми допоможемо визначити тип і розмір, який працюватиме найкраще, та розповімо, чому доцільно інвестувати у резервний генератор.

Основи роботи з резервним генератором

Резервні домашні генератори є зручним рішенням для постійного захисту електроживлення. Вони виробляють стабільну потужність, яку комп'ютери та інше чутливе обладнання може безпечно використовувати. Працює протягом тривалого періоду часу, використовуючи як паливо природний газ або рідкий пропан (LP). У разі відключення електроенергії стаціонарно встановлений резервний генератор поверне ваш будинок, бізнес у режим енергопостачання за лічені секунди, навіть коли вас немає поряд.

Цілком автоматичний він виявляє відключення і негайно починає виробляти електроенергію. Під час відновлення живлення автоматично вимикається та повертається в режим очікування. Оскільки газовий генератор жорстко вбудований в електричну систему будинку, офісу, такі прилади, як печі, насоси свердловин і ліхтарі, будуть працювати під час відключення електроенергії.

Потрібне тимчасове чи мобільне харчування? Подумайте про переносний генератор. Ознайомтеся з посібником з покупки портативного апарата, дізнайтеся, як вибрати той, який потрібно.

Автоматичні перемикачі резерву

Автоматичний резервний генератор потребує АВР для підключення генератора до існуючої електричної системи. Більшість обладнані АВР, а також комплекти АВР можна придбати окремо.

Хоча генератор виробляє енергію, передавальний перемикач є ядром генераторної системи. Це стаціонарно встановлена електрична панель поруч із головною панеллю автоматичного вимикача, яка дозволяє безпечно підключати генератор до електричних кіл будинку. ATS постійно контролює вхідну потужність та визначає, коли відбувається справжнє відключення електроенергії. Варіанти включають перемикачі, які забезпечують живлення лише основних пристроїв та тих, що живлять кожну ланцюг для повного покриття. Деякі з них дозволяють встановити пріоритетність додаткових ланцюгів, відому як скидання навантаження, коли основні залишаються під напругою, а другорядні відключаються, якщо генератор перевантажений.

Знайдіть резервний домашній генератор відповідного розміру

Генератори зазвичай поставляються з АВР, які можуть опрацьовувати певну кількість ланцюгів залежно від номінальної потужності в кіловатах (кВт або кВтг). Кожен ланцюг підключається безпосередньо до узгодженого ланцюга на головній панелі автоматичного вимикача будинку, забезпечуючи електрикою цей конкретний прилад чи частину будинку. Наприклад, до генератора потужністю 8 кіловат і перемикача на 10 контурів можна підключити:

 • Світло та телевізор у сімейному номері
 • Світло та мікрохвильова піч на кухні
 • Холодильник
 • Електроенергія у ванну
 • Комп'ютер та обладнання для домашнього офісу
 • Пристрій відкривання гаражних воріт
 • Кондиціонер
 • Печі

Ось кілька типів покриття електроживлення домашніх агрегатів, які слід враховувати:

 1. Покриття основних ланцюгів: багато домовласників вважають за краще покривати лише певні ланцюги під час відключення, а не всі. Це можуть бути системи опалення та охолодження, освітлення та свердловинний насос. Цей варіант економічний.
 2. Зона покриття всього будинку, що керується: при використанні легких і середніх пристроїв менший генератор, такий як модель на 11 або 13 кіловат і ATS на 200 ампер, забезпечує покриття, керуючи тим, скільки енергії можуть використовувати пристрої.
 3. Повне покриття всього будинку: при відключенні електроенергії все вмикається незалежно від кількості ланцюгів. Виберіть це рішення для резервного живлення та захисту всього будинку.

Точний спосіб вибрати правильний варіант - попросити спеціаліста з встановлення провести вимірювання навантаження ланцюгів та елементів, які ви збираєтесь резервувати за допомогою свого газового генератора. Амперметр вимірює потужність, необхідну під час запуску кожного пристрою. Результат цього вимірювання навантаження дає загальну споживану потужність резервного харчування.

Вгору