Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Інструмент ріжучий і затискний

Ріжучий та затискний інструмент купити

Ми розуміємо важливість наявності міцних та високоякісних інструментів напоготові, які допоможуть у виконанні ваших робіт та проектів. З нашого асортименту ручних різальних та затискних інструментів пропонуємо тисячі товарів, причому всі вони постачаються якісними брендами. Тому незалежно від того, в якій галузі ви працюєте, ми впевнені, що ми маємо те, що ви шукаєте!

Плоскогубці та кусачки

Захоплюйте та ріжте різні матеріали, використовуючи плоскогубці з довгим носом, кліщі для обтиску та регульовані захвати.

Які типи плоскогубців є?

В асортименті багато різних типів плоскогубців від провідних брендів. До поширених типів належать:

 • Плоскогубці - для згинання та захоплення металу, наприклад дроту.
 • Круглогубці (у тому числі плоскогубці з чіпками та ланцюговими) – використовуються в ювелірній справі, мають закруглені конічні губки.
 • Плоскогубці з подовженим носом (з гострим носом або гострогубцями) мають довгу конічну губку, що робить їх ідеальними для захоплення дрібних предметів.
 • Кліщі з фіксаторами – призначені для металоконструкцій.
 • Кліщі для скручування дроту дозволяють швидко скручувати і відрізати дріт.
 • Комбіновані плоскогубці - це універсальні інструменти, які мають 3 окремі області, їх можна використовувати для захоплення, різання проводів та зняття ізоляції.
 • Фрези – для різання різних матеріалів. Доступні кілька моделей губок, такі як діагональні фрези для обробки при різанні.

Ножиці для болтів та по металу, у тому числі звичайні універсальні ножиці, які можна використовувати для всіх промислових застосувань, включаючи дротяну сітку, легкий алюміній та кевлар. Авіаційні ножиці по металу зі усуненням дозволяють різати вузькі вигини за рахунок зміщення леза.

Пиляння та різання

Перегляньте вибір ручних інструментів у нашому каталозі різальних інструментів, включаючи пилки, полотна та змінні полотна пилок.

Які типи ножів, ножиць та пилок доступні?

Високоякісні ножі, ножиці та пилки від провідних виробників, таких як Stanley та DeWalt. До популярних типів продукції належать:

 • Безпечні ножі – відомі як захисні, ножиці для коробок та універсальні. Безпечні ножі — це тип ріжучого інструменту, що широко використовується, який ставить на перше місце захист користувача. Часто оснащені висувним і лезом, що складається, для безпечного зберігання.
 • Скальпелі та набори ремісничих ножів - забезпечують точне різання складних форм у виробах та художніх проектах завдяки гострим та тонким лезам. Часто відламуються для легкого переточування та утримуються в рукоятці для оптимальної маневреності.
 • Ручні пилки та полотна - безліч різновидів для різних робіт, причому ручні пилки переважно зустрічаються для різання деревини. Сантехніки знаходять корисними ножівки, вони можуть розрізати пластмасові та мідні труби, не змінюючи інструментів.
 • Ножиці - пропонуємо асортимент ножиць, для електриків, для жорстких волокон, з бічним вигином для текстилю, килимового покриття та гумової підкладки, хірургічні для точного/дрібного різання та загального призначення.

Різання та пиляння поверхонь з різних матеріалів - невід'ємна частина будівельної та домашньої промисловості. Застосування відповідних інструментів для цього гарантує швидке і точне виконання всіх робіт.

Затискачі та лещата

У нас все необхідне, від настільних затискачів та ручних лещат до лещат та затискачів для друкованих плат.

Коли ви використовуєте затискач?

Затискачі використовуються як спосіб швидко закріпити об'єкти, зазвичай у будівництві та деревообробці, часто із застосуванням стрижня для фіксації об'єктів на місці, для заготівель дивної форми. Існує безліч типів, що використовуються для промислових, побутових та медичних цілей, у тому числі:

 • F-затискачі
 • G-затискачі
 • C-затискачі
 • Переключити затискачі
 • Пружинні затискачі
 • Затискачі для стулок

Чому слід вибирати Інструмент Центр для придбання різальних та затискних інструментів?

Ми працюємо на ринку інструментів з 2008 року, і за час, що минув відтоді, нагромадили досвід у наданні клієнтам високоякісних інструментів. Підтримуємо інженерів по всій Україні, розповсюджуючи інструменти серед споживачів, які знають, що можуть покластися на якість продукції та чудове обслуговування.

Вгору