Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Погружні насоси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Занурювальні насоси

Свердловинний насос використовують для подачі води зі свердловини. Він встановлюється в трубу та є стаціонарною частиною системи водопостачання. До мережі підключається кабелем, який прокладається у водонепроникному кожусі. Подача води здійснюється за допомогою шлангу або труби. Насос опускається у свердловину на металевому тросі. На відміну від поверхневих аналогів вони менше шумлять, компактніші і здатні качати воду з великої глибини. Виключено ризик перегріву через охолодження рідиною, що перекачується. Недоліком буде незручність обслуговування та ремонту, при встановленні знадобиться прокладання захищеного мережевого кабелю.

Класифікація та особливості занурювальних насосів

Існує класифікація обладнання за принципом роботи, згідно з якою колодязні насоси бувають:

  1. вібраційними. Моделі цього закачують воду і виштовхують її в шланг, для чого передбачений спеціальний поршень. Прилади цінуються за простоту конструкції та відсутність потреби постійного обслуговування, а також за цінову доступність. Вібраційні насоси мають ряд недоліків, один з яких - ймовірність замулювання та запесочення свердловини.
  2. Відцентровими. Такі пристрої мають досконалішу конструкцію, за рахунок якої мають перевагу у вигляді збільшеної потужності. При роботі через відсутність вібрацій рідина не перемішується, а навколо фільтра з'являється так званий конус фільтрації, в якому залишаються піщинки, що покращує якість води.

Обладнання обох типів оснащені нижнім забором води, а комплектація може доповнюватися особливим поплавцем для аварійного відключення при перегріванні приладу. Порівняно зі свердловинними насосами, колодязні більші в діаметрі, але здатні піднімати воду на меншу висоту. Просунуті моделі мають автоматику для відключення при позаштатній ситуації.

Як вибрати занурювальний насос?

Вибирати самостійно вищеописану систему дуже непросто, тому нижче описано низку рекомендацій, завдяки яким продаж свердловинних насосів з нашого боку і покупка цього пристрою задовольнять обох.

  • Насамперед звертаємо увагу на продуктивність – вона має точно відповідати вашим запитам. Якщо у вас на території виробляється цілодобовий полив, або постійно живе велика група людей, варто купувати модель із запасом міцності.
  • Обов'язково розрахуйте систему захисту насоса та водоводу в зимовий період часу, щоб запобігти замерзанню системи в сильний мороз.
  • Купуючи пристрій, звертайте увагу на наявність гарантії від виробника, запасіться фірмовими витратними матеріалами (фільтрами, шлангами, клапанами) та доручіть встановлення системи професіоналам.

Купівля занурювального насоса у Києві

Вибрати занурювальний насос відповідних у Вашому випадку потужності та розміру Вам допоможуть консультанти нашого інтернет-магазину Інструмент Центр. Вони також нададуть Вам всю необхідну інформацію щодо наявності обраної моделі насоса, її ціни та технічних характеристик. До речі, крім насоса для створення системи автономного водопостачання Вам знадобляться й інші елементи: водопровідні труби, фітинги, фільтри для очищення води, різні види кріплення для труб, водогрійні котли і так далі. Для отримання всієї необхідної інформації та здійснення замовлення Ви можете зателефонувати нам або надіслати повідомлення зі сторінки Контакти.

Вгору