Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Біти та набори біт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Біти та набори біт

Під час ремонту квартири, будівельних робіт чи виробів у майстерні необхідно забезпечити підбір відповідних аксесуарів для електроінструментів. Без біт цей тип роботи був би неможливий, тому що вони є основним обладнанням будь-якого інструменту для свердління та загортання шурупів.

Біти - це аксесуари, які використовують професіонали та ентузіасти, при ремонті або оздоблювальних роботах. Ними з успіхом можна замінити викрутку, завдяки чому завдання виконуються швидше та зручніше.

Типи біт та їх характеристики

Біти електроінструментів можна розділити на кілька типів. Ті, що призначені для викруток, дозволять пристосувати тип наконечника до виконуваної діяльності. Для викруток функціональні та забезпечують ефективне виконання завдання. Саме завдяки їм можна легко скласти меблі та просвердлити отвір. Їх можна використовувати для обробки різних матеріалів, дерево чи пластик.

У пропозиціях виробників представлені різні типи біт для шуруповертів та свердел. Ударні корони призначені для складних завдань. Наконечники мають звуження між хвостовиком і головкою долота, що відповідає за напругу, що виникає при прогинанні долота. Ця зона дозволяє долоту повернутися у вихідне положення, за винятком ризику пошкодження.

Алмазні - це особливий тип насадок. Вони вкриті діамантами, завдяки яким наконечники краще прилипають до голівки шурупів. Цей вид захищає від пошкодження біт, гвинт та різьбову головку. Діамантові коронки не вимагають докладання великого зусилля, що робить роботу комфортною.

Потужні насадки для викруток - найкращий вибір

У набір насадок для викруток входять популярні біти, що використовуються. Це безперечно найкращий вибір, тому що він означає, що все необхідне завжди під рукою. Комплект мобільний, що підвищує комфорт та ефективність.

Переконайтеся, що вибрали правильні аксесуари

Щоб спростити проведення ремонтних, будівельних та оздоблювальних робіт, переконайтеся, що вибрали правильні аксесуари для своїх електроінструментів. У цій категорії ми представляємо широкий асортимент долот, які є основним елементом дооснащення пристроїв, призначених для загортання гвинтів та болтів, а також для свердління отворів.

Види біт

Ми підготували широкий вибір біт, що використовуються у різних типах викруток та свердлильних інструментів. Тут ви знайдете ударні та традиційні варіанти. Завдяки цьому можна підібрати потрібний наконечник для свого пристрою. Виберіть правильний розмір залежно від розміру гвинта, який ви винтите або видаляєте. У нашому каталозі популярні розміри та ті, що зустрічаються рідше.

Які біти підходять для ударного гайковерта?

У ударних дрилях слід використовувати спеціальні призначені для цього електроінструменти. Любителі інколи встановлюють традиційні насадки для викруток. Це ризиковане рішення може призвести до заклинювання біта в гайковерті. Існує величезний ризик пошкодження насадки, головки гвинта та матеріалу.

Ударні біти

Ударні – у нашому каталозі для ударних гайковертів. Ці типи наконечників мають звуження між хвостовиком та голівкою біти. Спеціальна зона кручення поглинає напруги, викликані прогином долота. Це дозволяє повернути його у вихідний стан без ризику пошкодження. Відрізняються високою міцністю та гнучкістю.

Алмазні біти

Алмазні коронки – це особливий тип коронок, покритих дрібними діамантовими частинками. Завдяки такому покриттю наконечники краще прилипають до голівок гвинтів. Це знижує ризик пошкодження гнізда для гвинта або гвинта. Не потрібно сильно тиснути на викрутку, робота з такими коронками вимагає набагато менше зусиль.

Набори біт

На нашому сайті ви знайдете готові набори насадок. Такий набір гарантує, що у вас завжди під рукою будуть корисні насадки, що часто використовуються. Кожен набір упакований у коробку із твердого пластику. Його можна скрізь брати із собою.

Біти для професіоналів та домашніх майстрів

Представлені насадки для викруток та інші аксесуари – це інструменти, які підійдуть професійним установникам та любителям. Серед товарів ви знайдете аксесуари для серійної та одиничної експлуатації. Це міцні вироби, що відрізняються високою стійкістю до стирання та тривалим терміном служби.

Вгору