Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Рашпілі і напилки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити Рашпілі та напилки в Києві

Полірування та оздоблення – вирішальний крок у завершенні будь-якого професійного та домашнього проекту на високому рівні. Це фінальний естетичний ефект, очищення матеріалів, компонентів, країв та поверхні для покращення функціональності, гладкого зовнішнього вигляду.

Рашпіль та напилок можна використовувати при механічній обробці, особливо при обробці дерев'яних поверхонь. Дерев'яні рашпілі зустрічаються в столярних майстернях для попередньої обробки деревини, пластмаси та м'яких металів. У них відносно великі прорізи та проміжки між зубами. Це дозволяє видалити з оброблюваної поверхні більше непотрібного матеріалу та якісно виконати чорнове розпилювання. До цієї категорії входять різні рашпілі. Як у випадку з напилками по металу, ми пропонуємо рашпілі з плоским, круглим та напівкруглим профілем.

Для рашпілів характерні спеціально підібрані вирізи у формі точкових знімачів, що ефективно обробляє такі матеріали, як дерево, пластик, шкіра та свинець. Вони виготовлені з високоякісної сталі із символом T12, що має тривалий термін служби та функціональність. Наші рашпілі забезпечують комфортну роботу завдяки профільованим ручкам з відповідних матеріалів.

Види інструментів оздоблення та полірування

  • Полірувальні пасти - абразивні частинки, зважені в середовищі на масляній та водній основі, що застосовуються для покращення та відновлення зовнішнього вигляду металевих предметів, для видалення забруднень, корозії та окислення.
  • Інструменти для зняття задирок, ручки, леза та колеса - підходять для точної та високоякісної чистової та механічної обробки металів. Ми продаємо засоби для видалення задирок на дереві, пластиці, кераміці та металі.
  • Шліфувальні блоки та губки - популярна альтернатива сталевій ваті для легкого очищення, підготовчих робіт, оздоблення дерева, скловолокна, вінілу, пластику, бетону та кераміки.
  • Шліфувальні машини та абразивні пилки для точного видалення поверхневих матеріалів.

Магазин Інструмент Центр пропонує широкий вибір якісних інструментів для шліфування та заточування. Незалежно від того, чи потрібно очистити штукатурку, метал, зробити надтонку обробку дерев'яних поверхонь або відточити лезо до ідеальної ріжучої кромки.

У нас зібрані різні рашпілі в одному місці для простої, але точної обробки елементів з твердого, м'якого, ніжного дерева, а також шкіри, пластику та м'яких металів. Усім, хто бажає обладнати свою майстерню необхідними рашпилями, рекомендуємо цілі набори. Такий набір включає кілька різних рашпілів, що дозволяють обробляти численні види завдань. У них зазвичай входять три рашпилі: з плоским, круглим і напівкруглим профілем.

Вгору