Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Інструменти для автомобілю

Автомобільні інструменти

Храпові механізми, роз'ємні головки та гайкові ключі. Ми маємо повний набір всього, що може знадобитися автомобільній скриньці з інструментами, все це спроектовано та виготовлено для професійного використання.

Ручні інструменти залишаються важливою частиною автомобілебудування, технічного обслуговування та ремонту. За такої кількості доступних автомобільних ручних інструментів може здатися, що вам знадобиться спеціалізований інструмент для кожної невеликої роботи. Великі комплекти або купівля всіх інструментів, що можуть знадобитися, може стати дорогим заходом. Щоб заощадити гроші, рекомендуємо почати з якісних торцевих головок, гайкових ключів, тріскачок та тримачів біт. Всі ці основні інструменти для автомобіля поставляються в наборах, щоб дати все необхідне майстра.

Інструмент Центр пропонує широкий вибір інструментів для майстерні, тому вивчіть асортимент та знайдіть свій варіант вже сьогодні.

Ручні інструменти для автовласників

Автовласникам не завжди потрібно користуватися послугами професійних майстерень при вирішенні проблем, пов'язаних з їхніми транспортними засобами – часто для них набагато ефективніше вирішити проблему у власному гаражі.

Однак вони не можуть цього зробити, не маючи власного набору інструментів для автомобіля. Реагуючи на різні потреби, ми надаємо нашим клієнтам зручні, інтуїтивно зрозумілі та високоякісні інструменти для автомеханіків. Гарантуємо довговічність, надійність та доступну ціну всієї продукції.

Автоінструмент для професійних механіків

Автомобільні інструменти прості в експлуатації, підходять для домашніх ящиків інструментів, а також спеціалізований характер робить їх привабливими для професійних майстерень. Ви обов'язково знайдете в нашому інтернет-магазині те, що покращить якість обслуговування та ремонту автомобіля.

Придбати інструменти для автомобілів

Асортимент продукції включає ручні інструменти, спеціальні автомобільні інструменти, ключі для майстерень та авто-мотоінструмент. Інструмент Центр пропонує на продаж механічні інструменти, які відповідають строгим критеріям довговічності, якості матеріалів та надійності за привабливою ціною. Незалежно від використання, автоінструменти мають професійний характер; деякі можуть бути зручними аксесуарами. тоді як інші пристосовані до конкретних, спеціалізованих завдань.

Вгору