Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Ручне дугове зварювання (MMA)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити Ручне дугове зварювання (MMA)

Використовується для зварювання із застосуванням електричної дуги як джерело енергії. Ручний тип запалювання характеризується механічною дією, що сприяє дотику електродів до виробу з металу. Можна самостійно регулювати довжину дуги, яка з'являється під час зварювання шляхом переміщення електродів. Можливість зварювання різних сталей у будь-яких положеннях простору, а також транспортабельність і простота обладнання.

Обладнання для ручного дугового зварювання поділяється на три види:

  1. трансформатори - класичний засіб ручного електродугового зварювання, має низьку ціну і високу ефективність;
  2. інвертори – дане ручне дугове зварювання mma має високу потужність при малій вазі;
  3. випрямлячі - перетворять змінний струм на постійний, що дозволяє отримати якісніший шов.

Існує кілька основних переваг MMA зварювання, з якими Ви можете ознайомитись нижче:

  • Компактні розміри. Дозволяють транспортувати інвертори навіть за відсутності власного автомобіля. На виході агрегати видають високу потужність, якої достатньо забезпечення робочого процесу.
  • Низький показник енергоспоживання. Завдяки цьому знижуються витрати на оплату електроенергії.
  • Подача стійкого струму. Під час роботи з інверторним зварюванням фахівець повністю застрахований від такого неприємного явища, як різкі коливання напруги.
  • Можливість плавного регулювання потужності у межах робочого діапазону. Ефективна система внутрішнього захисту робить робочий процес безпечним та комфортним для фахівця.
  • Висока якість зварювання незалежно від використаного у процесі роботи матеріалу.
  • Пристрої, позначені знаком безпеки S, можуть використовуватися в умовах високої небезпеки ураження електричним струмом.

Придбати зварювальні апарати для ручного зварювання за доступними цінами, ви зможете, скориставшись нашим сайтом. Повні характеристики, детальні фотографії, а також можливість порівняння характеристик дозволять здійснити найбільш вдалу покупку. На сторінках каталогу Інструмент Центр ви знайдете широкий асортимент провідних виробників зварювального обладнання для ручного дугового зварювання.

Вгору