Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Набори пневмоінструменту

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Набори пневматичного інструменту

Пневматичні інструменти працюють з використанням стисненого повітря, на відміну від звичайних інструментів, що функціонують від батареї чи джерела живлення. Механізм насоса з приводом постійно нагнітає повітря в резервуар, щоб забезпечити постійний рівень тиску. У порівнянні з електричними аналогами ці інструменти з повітряним компресором мають ряд переваг, що роблять їх ідеальними для використання в промисловому середовищі. Вони менш дорогі через меншу кількість рухомих компонентів та обслуговування, що скорочує час простою. Вони легкі та безпечні у більшості середовищ, тому їх експлуатують протягом тривалого часу.

Асортимент наборів пневмоінструменту

Набори пневмоінструментів знаходять застосування для вирішення широкого кола завдань, не знижуючи при цьому контроль точності, як при роботі вручну. До пневматичних інструментів відносяться молотки, шліфувальні машини, гайкові ключі та тріскачки, вони корисні при таких завданнях, як зняття колеса з автомобіля, чищення та загальне обслуговування серед інших складних робіт. А це економія часу та енергії!

Інструмент Центр постачає великий вибір пневматичних комплектів для використання з повітряними компресорами, що дозволяє зібрати набір рішень для майстерень. Наші набори, розроблені для домовласників та професіоналів, включають пневматичні: дрилі, пістолети, відбійні молотки, шліфувальні машини та цвяхи.

Знайдіть свій ідеальний комплект пневмоінструменту

Комплекти пневматичних ключів та тріскачок із міцними гумовими захватами дадуть додатковий рівень контролю роботі. У той час як комплекти інструментів для компресора в комплекті з розпилювачем, олійним пістолетом, пневматичним пістолетом, шлангом та насосом для накачування шин пропонують універсальні можливості. Гаражне рішення за доступною ціною.

Купити набір пневмоінструменту

В інструмент Центрі ми робимо процес покупки максимально простим і без стресу для вас. Це означає, що незалежно від рівня досвіду, наші консультанти завжди готові допомогти з будь-якими питаннями, які можуть виникнути на початковій стадії вибору того чи іншого інструменту.

Щоб дати вам додаткову впевненість у покупці, повідомляємо, що кожен з наших продуктів поставляється з гарантією якості та обміну/повернення відповідно до закону України, а також швидкої доставки по всіх регіонах.

Вгору