Кількість
|
Вартість
|
||
|
Рубанок є одним із найважливіших інструментів для деревообробки
Його використовують як для проведення простих побутових робіт вдома чи на дачі, так і у професійній сфері діяльності. За допомогою електричного рубанка можна виконати масу будівельних та ремонтних робіт: зробити виїмку в дошці, обтесати і стругати деревину, зняти фаску під різними кутами, вибрати паз із краю заготовки, вирівняти поверхню дерев'яного виробу тощо.
Конструкція електричного рубанка
Інструмент має вал з ножами, що обертається і при проходженні по деревині знімає верхній шар. Оптимальна швидкість різання – 45 м/сек, що забезпечується обертанням валу. Для ведення інструменту передбачено рукоятку, яке ковзання здійснюється за рахунок плоскої підошви. Глибину стругання можна регулювати за допомогою спеціального гвинта, орієнтуючись на шкалу (на ручці або корпусі). Електрорубанок складається з:
Підошва. Виготовляється з литого алюмінію, має дві частини: передню та задню. Задня зафіксована. Висота передньої частини може змінюватися від її положення залежить від глибини стругання рубанка.
Барабан, Що обертається. Є основним робочим інструментом, якого кріпляться ножі. За кількістю останніх електрорубанки можуть бути одно- та двоножними. Ножі виготовляються із міцної сталі.
Електропривод. Включає електричний двигун та приводний ремінь, що передає обертальний рух барабану. На приводі розташовані вимикач рубанка, кнопка блокування, схеми, що відповідають зміну швидкості обертання та інші функції інструмента.
Корпус з ручками. Забезпечує захист користувача від зіткнення з частинами електрорубанка, що рухаються, і зручне управління інструментом. На задній рукояті розташовується кнопка "пуск/стоп", оснащена подвійним захистом. Передньою ручкою спрямовують рух рубанка.
Як вибрати електричний рубанок?
Щоб правильно вибрати та купити електрорубанок в Україні для робіт з дерева зверніть увагу на наступні параметри:
- Потужність. Що вище цей показник, то швидше можна обробити необхідну поверхню. Електрорубанка потужністю до 850 Вт цілком вистачить для нечастих робіт.
- Вага. При роботі інструмент утримується руками, тому важливо, щоб він не був надто важким. Особливо в тому випадку, якщо немає досвіду роботи з електрорубанком.
- Якість підошви. Металева пластина має бути рівною та гладкою.
- Ширина стругання. Цей параметр залежить від ширини леза електрорубанка і визначає, яку ширину можна обробити інструментом за один раз.
- Регулювання глибини стругання. За допомогою цієї функції можна задавати товщину дерев'яного шару, який потрібно зняти з деталі.
- Частота холостого ходу. Цей показник визначає кількість обертів барабана без захоплення лезами оброблюваної поверхні. Від нього залежить швидкість обробки.
- Наявність патрубка для пиловідведення. Додатковий елемент на рубанці, з'єднаний зі шлангом пилососа та мішком, в якому збирається деревна стружка та пил.
- Зручність ручки. Даний параметр індивідуальний і визначається при виборі та огляді електрорубанка у магазині.
Де купити електрорубанок у Києві?
В інтернет-магазині Інструмент Центр ви завжди можете замовити та купити електрорубанок - в наявності широкий вибір моделей різних виробників. Якщо при виборі у вас виникли питання і перед тим, як купити електрорубанок вам потрібна консультація - наші фахівці завжди дадуть відповіді на ваші питання. Купуйте електрорубанки в нашому інтернет-магазині, і ви будете приємно вражені рівнем сервісу та якістю обслуговування. Всі електрорубанки доставляються Києвом та Україною службою доставки.