Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Кормоподрібнювачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кормоподрібнювачі

Назад у минуле чи просто крок уперед? Найдешевший спосіб годування зерном - найкоротший, що означає: власне зерно перероблено на високоякісний протеїн, що містить концентрований корм. Ви можете це зрозуміти за допомогою дробарок та молоткових млинів. Ці машини надійні, дешеві та добротні. це абсолютно вигідне вкладення!

Зернодробилки - ідеальні машини для розтріскування та подрібнення твердих зерен до різних розмірів зерна. Дробарки компактні та прості в експлуатації, що робить їх ідеальними для використання на комбікормових заводах, птахофабриках, молочних заводах, свинарниках та відгодівельних майданчиках.

Переваги кормоподрібнювачів:

  • проста конструкція;
  • проста установка та запуск;
  • при подрібненні зерна втрачається на 20% менше сировини, ніж при подрібненні на млинах;
  • виробляється якісний корм;
  • економія робочого дня.

Основне призначення зернодробилки

- подрібнення зерен усіх видів зернобобових культур та зерна. Фермер отримує високоживильні корми для великої рогатої худоби, свиней та коней. Завдяки подрібненню зерна ми отримуємо найефективніший спосіб годування тварин із високим засвоєнням кормів. Зерно зберігає всю свою поживну цінність (через низькі температури, що використовуються в процесі, білок залишається недоторканим). Технічні рішення, що використовуються в машині (одне з яких - унікальна текстура ролика), сприяють її загальній якості роботи, високій ефективності та простоті обслуговування.

Щоб перетворити моркву, картопля, буряк, зерна, траву, сіно в ароматну та смачну масу, потрібно купити побутову корморізку. Додайте в суміш після обробки протеїнові добавки, і корми для свійських тварин стануть ще кориснішими.

Кожен із пристроїв, представлених в інтернет-магазині Інструмент Центр, сертифікований, а його безпека підтверджена безліччю звітів про випробування.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити електрокорморізку в Україні

за найнижчими цінами, тому що ми працюємо тільки безпосередньо з постачальниками, виробниками та дилерами.

Вгору