Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Дальноміри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Далекоміри дозволяють заощадити час та сили при вимірювальних роботах

Цей прилад є по суті електронною рулеткою і відрізняється від звичайних функціональністю, високою точністю, простотою і зручністю вимірювань.

Лазерні рулетки діляться на два класи за принципом роботи:

  1. Активні. До цього класу належать кілька видів:
  2. Ультразвуковий далекомір працює шляхом спрямування звуку, що випускається, на якийсь предмет, який, у свою чергу, відображає його.
  3. Світловий за принципом роботи розрізняють фазовий та імпульсний далекоміри.
  4. Лазерний далекомір - основний інструмент як домашнього майстра, так і будівельника.
  5. Пасивні. До них належать такі види як:
  6. Далекомір оптичний вимірює відстань за допомогою оптичного паралаксу, а також виконує вимірювання в порівнянні з об'єктом зразка.
  7. Нитковий далекомір. Для вимірювання застосовуються геометричні обчислення. Пристрій використовується зі спеціальною рейкою з нанесеною на неї шкалою поділом 2 см.

Перед тим як купити лазерний далекомір в Україні, варто ознайомитись із важливими характеристиками:

  • Клас інструменту, побутовий та професійний. Для не складних завдань, як, наприклад, ремонт у квартирі або дачі, підійде побутовий недорогий лазерний далекомір. Професійним далекоміром користуються за умов жорсткої експлуатації на великих будівельних роботах. Купити лазерні рулетки як для побутових завдань, так і професійного рівня можна у каталозі нашого інтернет-магазину за доступними цінами.
  • Діапазон вимірювань може змінюватись в межах від 10 до 2500 метрів. Якщо ви будете використовувати прилад для побутових потреб у квартирі або будинку, буде достатньо діапазону в 50 м. Також варто звернути увагу на мінімальну довжину, що вимірювається, більшість моделей вимірюють відстань від 5 см, але також бувають найпростіші з мінімальною довжиною – 50 см. Ці Показники впливають безпосередньо на ціни рулеток з лазерним рівнем.
  • Точність. Більшість лазерних рулеток має похибку ±1,5-3 мм, цілком достатньо для використання у побуті. Професійні моделі точніші з похибкою всього ± 0,5-1 мм, застосовуються на великих будівельних об'єктах, де навіть мінімальні відхилення від норм можуть спричинити ушкодження всієї конструкції.

Де можна купити лазерний далекомір у Києві порадить інтернет-магазин Інструмент Центр, надаючи широкий модельний ряд лазерних далекомірів від перевірених виробників. Зіткнувшись із проблемою вибору, вирішити її можна за допомогою компетентної консультації наших спеціалістів, а відмінні характеристики приладів – підтвердить гарантія якості.

Вгору