Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Пневмогайковерти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити гайковерти пневматичні

Пневматичний гайковерт призначений для швидкого закручування та розкручування гайок та болтів. Такий інструмент знаходить застосування в автосервісах, ремонтних майстернях та на виробництві. Конструкція пневмогайковертів набагато простіша, ніж у електричних аналогів. Інструмент працює від зовнішнього компресора і не оснащений складними елементами, тому ймовірність поломки набагато нижча. У ньому немає власного електродвигуна, тому він є електробезпечним, може використовуватися в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Як вибрати пневмогайковерт?

Щоб не помилитися з вибором, варто дізнатися про його технічні параметри та конструктивні особливості. Перш ніж купити пневмогайковерт, зверніть увагу на:

  • Тип інструменту. Існує два варіанти: ударний і ненаголошений. Перший варіант у пріоритеті, принцип його впливу імпульсивний, він сильніший за потужністю.
  • Параметр крутного моменту. Модель з більш високим показником має більшу потужність.
  • Вага виробу. Найбільш легкі та зручні для роботи, пневмогайкоінструменти з композитних матеріалів.
  • Корпус виробу впливає на потужність. Металеві моделі витриваліші.
  • Вигляд компресора, під який ви вибираєте інструмент. Для кожної моделі своя витрата повітря.
  • Діаметр валу. У потужного інструменту цей показник також має бути великим.

Якщо в процесі експлуатації ви не хочете переживати, що прилад зламається в самий невідповідний момент, віддайте перевагу повній комплектації пневмогайковерту, наприклад, з повним набором ударних головок.

За функціональністю гайковерти бувають:

  • прості пневмо ключі (тільки для закручування/розкручування різьбових з'єднань при виконанні слюсарних та складальних робіт на виробництві);
  • ударні (для робіт, що вимагають значних зусиль та коротких імпульсних ударів для затягування гайок та гвинтів, розкручування сильно затягнутих та застарілих з'єднань, зокрема, в автомобільній промисловості та на автосервісах).

За орієнтацією осі обертання пневматичні гайковерти поділяються на:

  • прямі, в яких осі хвостовика та пневмоприводу знаходяться в одній площині;
  • кутові з розташуванням осей ведучого та веденого механізмів під кутом.

Всі повітряні ключі можуть працювати в прямому та зворотному режимах. Найбільш технічно досконалі моделі оснащені регулятором затяжного зусилля.

Замовити пневмогайковерт у Києві

Яка модель обладнання вам підійде? Відповідь знають менеджери компанії Інструмент Центр. Купити пневматичний гайковерт за доступною ціною та оформити доставку можна в нашому інтернет-магазині. Запропоновано моделі від надійних зарубіжних виробників. Вся продукція сертифікована та рекомендована до використання.

Вгору