Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Ручний інструмент

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити в Києві ручні інструменти

Це зручне обладнання може бути довгий час, вважаємо, що важливо вибрати правильне. Робота ручного інструменту неоціненна і може заощадити час, незалежно від поставлених завдань.

Деякі відомі нам ручні інструменти з'явилися ще в кам'яному віці. На той час вони були грубими та міцними за формою, вироблялися голими руками з сировини та в основному застосовувалися для виживання, полювання та будівництва сховищ. В даний час ми маємо багато варіантів, на всі випадки життя.

Зберігання основного набору інструментів у будинку - це те, на що ми не звертаємо уваги. Але в періоди необхідності вони рятують без допомоги майстрів та професіоналів, наприклад, розвішування картин або збирання меблів. Як показує досвід, якщо використання домашнього інструменту перетворилося на хобі або доводиться його діставати частіше, то настав час інвестувати в інструмент, який витримає випробування часом.

Ручні інструменти сьогодні зазнають ретельного виробничого процесу. Оскільки виробники мають доступ до широкого спектру відмінних матеріалів і можуть тестувати обладнання, щоб переконатися, як базовий інструмент.

Багато продуктів виглядають однаково, але є відмінності щодо функціональності, бренду та вартості. Якщо хочете придбати змінний інструмент або починаєте підмайстер, то вибір з того, що є, може здатися складним завданням.

Залежно від потреб ми намагаємось запропонувати товар на будь-який бюджет

Надійність є ключовим моментом у будівництві, тому є кілька видатних компаній, які виробляють свою продукцію відповідно до високих стандартів. Ці бренди розумно інвестували у дослідження та навчання, спираються на власний досвід роботи в галузі, щоб допомогти їм виявляти та вирішувати проблеми, з якими стикаються споживачі. Ремісник досягне набагато кращих результатів, якщо буде озброєний якісним спорядженням у вигляді необхідних ручних інструментів.

Популярні бренди: Stanley, DeWalt і Makita, давно присутні на ринку і протягом десятиліть залишаються марками, які заслужили на довіру по всьому світу.

Якщо інструмент підходить для роботи, завдання можна завершити на найвищому рівні

Інструмент Центр пропонує виключно конкурентоспроможні ціни на деякі з найкращих брендів. Мало того, у нас є спеціальні інструменти для людей з особливими потребами, а також різні розміри та матеріали, щоб надати широкий вибір.

У нашому каталозі величезний вибір головок та гайкових ключів, плоскогубців, напильників, молотків, викруток, шестигранних ключів та пилок, а також рулеток, рівнів та багато іншого. Є цілий майданчик, присвячений садовим ручним інструментам.

Робота руками, часом може видаватися стомлюючою, але може принести велике почуття успіху.

Крім окремих інструментів, які ми пропонуємо, є різні набори та групові упаковки – це вірно для лінійки торцевих головок, викруток та шестигранних ключів. А також для деяких наших ручних пилок. У нас найкраще співвідношення ціни та якості!

Вгору