Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Ящики для інструментів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Продаж ящиків для інструментів

Кожен будинок має невеликий набір інструментів. Використання ящика для інструментів є доцільним, щоб не було хаосу всюди. Ті, хто роблять дрібний ремонт, озброюються якісним інструментом, наприклад точними викрутками. Для цього підійде такий варіант органайзера. Коробка розділена на секції для дрібних та великих деталей, що дозволяє легко отримати доступ до потрібного обладнання вчасно.

При організації простору у власній, аматорській автомайстерні ми не обійдемося без відповідних ящиків. Завдяки їм майстерня стане функціональною та впорядкованою.

На що слід звернути увагу при покупці ящика для інструментів в інтернеті:

Колір та покриття. У побуті можна розглядати всі кольори ящиків. Спеціальне колірне покриття або коди вкрай необхідні для промислових цілей відповідно до стандартів безпеки та регулювання.

Визначте потреби у сховищі. Кожна людина має різні потреби в інструментах, як і місце для зберігання. Професійному теслярі знадобиться інший ящик для інструментів, ніж середньому домовласнику, на якого припадають невеликі ремонтні роботи. Усі інструменти, що належать людині, повинні ергономічно зберігатися в ящику, не створюючи додаткових перешкод під час переміщення та безпечного закриття.

Тим, хто хоче зберігати деякі базові інструменти для простого ремонту будинку: молотки, плоскогубці та викрутки, знадобиться невелика скринька. Однак тому, хто відновлює автомобілі як хобі або володіє гаражем, знадобиться щось значно ширше, щоб розмістити велику колекцію інструментів.

Вантажопідйомність ящика для інструментів визначається матеріалом, з якого він виготовлений. Кожен ящик для інструментів має ємність, визначену, попередньо встановлену, щоб власник знав про пороговий обсяг зберігання та уникав будь-яких нещасних випадків при перенесенні, переміщенні. Невеликі ящики мають вагу всього 5 кг, високого класу можуть витримувати вагу до 50 кг із прикріпленими до них колесами для мобільності.

Портативність. Інструменти можуть бути важкими, і якщо їх потрібно носити із собою, то, можливо, доведеться розподілити вагу між кількома ящиками для інструментів, щоб полегшити транспортування.

Купити ящик для інструментів в інтернеті

Ящик для інструментів - це корисний елемент обладнання для організації інструментів, будь то різноробочий, професіонал, домашній майстер. Вони портативні, мобільні та функціональні. Ящики для інструментів доступні у різних розмірах.

Вгору