Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Стусла

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Стусла купити у Києві

Стусла використовуються для пиляння під фіксованим кутом у крайовій зоні. Шорсткість дозволяє робити відносно прямий різ без додаткових пристроїв та напрямних.

Коробки та блоки для різання під кутом, а також основні пристрої, які використовуються для точного різання дерева. У краях коробки блоку прорізаються прорізи, що дозволяють виконувати прямі і точні кутові розрізи. Ці прорізи необхідні для спрямування пили та забезпечення ідеального різання.

У чому різниця між звичайним та поворотним стулом?

  • Поворотні потрібні для різання деревини певного розміру і їх слід купувати з урахуванням цього розміру. Зазвичай використовуються для обрізки дерев'яних дощок деякі коробки з подовженими кінцями, щоб можна було різати під прямим кутом.
  • Звичайні, мають тільки одну сторону, в той час як поворотні мають спрямовуючі з обох сторін. Корисні для різання стиків рамок для картин, оскільки блок дозволяє різати під кутами 45 і 90 градусів.

Стусло можна використовувати з різними пилками для різання практично будь-якого матеріалу, включаючи дерево, метал та пластик.

Виконує ту ж функцію, що і кутовий бокс, за винятком того, що він з однією бічною стінкою та 1 рядом направляючих пазів. Один ряд напрямних пазів дещо ускладнює використання блоку для отримання точних розрізів у заготовці.

При виборі торцювального блоку шукайте міцну конструкцію із пластику з точними та акуратними напрямними пазами для пили, особливо якщо вартість не є основним вирішальним фактором.

Стусла мають дві переваги перед кутовими коробками: як правило, вони дешевші, велика перевага полягає в тому, що можуть приймати практично будь-яку ширину заготовки, оскільки заготовка не обмежується стінками коробки.

Деякі кутові коробки виготовлені з пластику, алюмінію. Алюмінієва версія прослужить довше та збереже свою точність. Якщо ви збираєтеся використовувати міні-стусло для низки проектів, алюмінієва версія - це найкраща довгострокова покупка. Для застосування в невеликому проекті, дешевий пластиковий варіант цілком відповідатиме потребам.

Коли кутова коробка необхідна для різання різних матеріалів та розмірів, пластикове стусло загального призначення буде практичним рішенням.

Купити стусло в Україні

Вирішуючи, яке стусло купити, потрібно враховувати, частоту експлуатації, розмір заготовки та матеріал, який різатимете.

Збираєтеся різати метал, рекомендується придбати кутову коробку з металевими стінками, оскільки напрямні пилки більш еластичні. Якщо дерево або пластик, можна використовувати дерев'яну, пластикову коробку для різання як напрямну. Слоти не будуть піддаватися надмірному зносу.

Вгору