Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Аксесуари для електроінструменту

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Аксесуари для електроінструменту
Приладдя для електроінструментів, широкий асортимент витратних матеріалів для кожного типу інструменту. Уся багата пропозиція розміщена у тематичних категоріях, що стосуються обробки конкретного матеріалу та групи електроінструментів. Інструменти доступні як в одиничних розмірах, так і готових заводських наборах.
Приладдя для електроінструментів використовується в домашніх, торгових та комерційних цілях з різними типами та специфікаціями, доступними для будь-якої роботи. Величезний асортимент, що включає аксесуари як для нових, так і для існуючих інструментів від перевірених торгових марок, насадки для електроінструментів надають основні деталі, необхідні для різних пристроїв та обладнання.
Приладдя для електроінструментів - це те, що вам потрібно, щоб отримати максимальну користь з надійних опор вашої скриньки для інструментів, замінюючи його старі частини або купуючи якісніші. Наші аксесуари для електроінструментів пропонують щось для всіх, дозволяючи вивести свої інструменти на новий рівень та виконувати свою роботу якнайкраще.
Будь то свердління отворів, шліфування поверхонь або різання матеріалів, наші аксесуари для електроінструментів виготовляються від відомих виробників. Завдяки цінам, які підходять для будь-якого бюджету, більше не доведеться турбуватися про інструменти та обладнання, які пережили найкращі часи – наші аксесуари дозволять вам модернізувати свої інструменти, не втрачаючи при цьому грошей.
Від повсякденних речей, які ви купували незліченну кількість разів, до спеціалізованих, які не часто бачите, ви знайдете все, що потрібно. Просто перегляньте наш асортимент та знайдіть той, який потрібен для роботи, вдома чи хобі.
Аксесуари та пристрої для роботи та обслуговування
Кожен інструмент, який ми використовуємо, повільно зношується, що може призвести до поломки. Очевидно, що відремонтувати конкретний елемент буде дешевшим, ніж купувати пристрій цілком. Тому кожен користувач інструментів повинен також придбати аксесуари та аксесуари для інструментів. Це будуть різні типи невеликих викруток, тестерів потужності, викруток і т.д. Крім аксесуарів, що дозволяють замінювати пошкоджений елемент, дуже важливі ті, що використовуються для обслуговування. І це будуть всілякі олії для механічних пристроїв, невеликих регулювальних інструментів чи точилок.
Універсальні аксесуари для електроінструментів
Приладдя для інструментів включає всілякі змінні насадки. Таким обладнанням можуть бути, наприклад, змінні насадки для викрутки або кришки для ключів. Однак аксесуари для електроінструментів є набагато більш широкою пропозицією. Леза для електроінструментів - це широкий асортимент лез, призначених для різання дерева та металу. Крім того, ви також можете отримати поради щодо шліфування, полірування або зіскоблювання. Кріплення таких аксесуарів зазвичай універсальне, тому їх можна використовувати з різними інструментами.
Прецизійні насадки та аксесуари
Деякі аксесуари багатофункціональні. Таким чином, можна вказати біметалічні леза, які ідеально підходять для багатьох універсальних шліфувальних машин. За допомогою такого наконечника можна відмінно різати не тільки метал і дерево, а й сталеві прутки, пластмаси та дерев'яні матеріали. Їх великою перевагою є можливість робити дуже точні пропили.

Вгору