Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Крейдяний порошок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити крейдяний порошок

Крейда – незамінний елемент для розмітки поверхні. Трасуючий крейда у поєднанні зі шнурком дозволяє малювати довгі, прямі лінії. Він водонепроникний і тому залишається на вологій поверхні. Доступний у кількох кольорах та різної місткості.

Крейда для розмітки - застосування

Крейда використовується для перенесення розмірів із плану на реальні об'єкти, як і будь-який інший інструмент для розмітки. Це щодо найпростішого визначення. Зазвичай він застосовується для копіювання лінії, позначеної крейдою, і - залежно від типу - може використовуватися в приміщенні або на відкритому повітрі.

Як вибрати крейдяний порошок?

Вибрати крейду не складно, але треба знати, з чого почати.

  • Місткість. Дрібні вироби випускаються у флаконах об'ємом від трохи більше 100 г до півкілограма. Працювати з великими було б надто незручно. Чим менший розмір, тим менше ліній можна нанести, тому потрібно знайти баланс між ефективністю та зручністю.
  • Колір. У випадку з крейдою колір вибирається не з естетичних переваг. Біла та чорна крейда призначені для використання всередині приміщень, а синій та червоний для використання поза. Більшість виробників дотримуються цього правила, і є кілька винятків, коли червона крейда призначена тільки для інтер'єрів. Звичайно, відмінності між квітами в одному і тому ж додатку менші - кольори потрібні, щоб вибрати той, який краще видно для даної роботи. Чи можна використовувати крейду на відкритому повітрі, залежить від факторів, описаних нижче.
  • Зчеплення з поверхнею. З різних причин класні дошки мають найкращу чи гіршу адгезію. Теоретично, чим краще він прилипає до основи, тим більше він коштує, але не завжди – деякі лінії наносяться на зовнішні поверхні, з яких їх потрібно буде видалити одного чудового дня, і в цьому випадку занадто великого прилипання не буде. Як правило, крейда для використання всередині приміщень має менше зчеплення, ніж крейда для зовнішніх робіт.
  • Водонепроникність. Виробники маркують свої продукти у різний спосіб, класифікуючи їх або просто описуючи стійкість до прання. Знову ж таки, зі зрозумілих причин, крейда для інтер'єру може бути менш стійкою, але не перестарайтеся в жодному напрямку.
  • Призначення. Деякі виробники створюють різні серії крейди для роботи з різними матеріалами. У той час як облицювання деревом або бетоном не складно, є проблеми з гладкими матеріалами. Однак на практиці в таких випадках використовуються інші аксесуари, а не крейда (наприклад, звичайний маркер з обрізаним кінцем).

Поряд із крейдовою лінією потрібен крейдяний порошок, завдяки якому на розміченій поверхні залишаються сліди ліній. Виберіть відповідну довжину лінії розмітки та колір крейди відповідно до ваших потреб.

Вгору