Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Скребки і шпателі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Скребки та шпателі в Україні

Скребки – це інструменти, які використовуються для видалення речовин з різних матеріалів та поверхонь: клеї, герметики, наповнювачі, фарби та декоративні покриття (шпалери, вініл). Для видалення бруду та іншого небажаного сміття, такого як іржа та сажа.

Скребкові інструменти мають ручку з металевим, скребковим пластиковим лезом, що дозволяє прикладати точний тиск при видаленні матеріалу, щоб обмежити пошкодження деталі і поверхні, над якими виконується робота. Шпателі, що входять до складу більшості наборів інструментів для самостійного виготовлення та декорування, можна використовувати для створення гладкої поверхні під час підготовки до фарбування та обклеювання шпалер.

Крім видалення герметиків та наповнювачів, шпателі та скребки можуть застосовуватися для вирівнювання та вдавлювання шпаклівок або герметиків у порожнечі для створення рівної поверхні для остаточного оздоблення: фарбування, штукатурка, обклеювання папером.

Які типи скребків та шпателів існують?

  • Скребки для фарби мають міцну широку металеву головку, призначену для видалення фарби, шпалер. Ножі для шпаклівки схожі на них, але гнучкіші, так що можуть проштовхувати матеріал у щілини і виступи навколо них, що робить їх ідеальними для роботи зі штукатурними сумішами, шпаклівками.
  • Скребки для скла призначені для видалення твердих забруднень зі скла. Вони дозволяють видаляти засохлу фарбу, наклейки, старі клейові шари і т. д. Мають змінні леза. Більшість моделей сумісні з лезами для декоративних ножів.
  • Скребки для електроінструменту – для видалення твердих матеріалів або там, де робоча поверхня не потребує точної обробки. Ці скребкові леза підходять для універсальних вібруючих електроінструментів, забезпечуючи високошвидкісну вібруючу кромку, яка може швидше обробляти тверді матеріали та покриття, вимагаючи при цьому мінімальних зусиль для максимально ефективної роботи.

Деякі фахівці з гіпсокартону використовують ножі, деякі – шпателі. Скребки-шпателі пропонують такі переваги, як лезо з більшою площею поверхні (що призводить до швидкого розгладжування) під зміщеною ручкою (немає можливості залишити сліди від пальців або вм'ятини). З іншого боку, для їх правильного використання може знадобитися більше практики (особливо для розтушовування), і вони не так добре підходять для невеликих ділянок, тому ви можете виявити, що поєднання скребків та ножів – найкращий спосіб.

На відміну від ножів, найкращі професійні шпателі доступні тільки з нержавіючої сталі, оскільки вони не повинні бути гнучкими, як ножі. Однак можна знайти ті ж варіанти ручки, що й у ножів для скотчу (дерево, пластик, гума).

Вгору